دوشنبه, 19 آذر 1397

آژانس مسافرتی هستی گشت

0
0
لطفا هنگام تماس بگویید که آگهی را در سایت عروس برون دیده اید
صفحه اینستاگرام   آژانس مسافرتی هستی گشت
کانال تلگرام   آژانس مسافرتی هستی گشت
021-8524
بلوار افریقا، بین پل میرداماد و چهار راه جهان کودک، شماره ۸۶، برج نگین

آژانس هستی گشت در سال ۱۳۷۲ با عنوان دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با استعانت از خداوند متعال تاًسیس گردیده است . این آژانس در زمینه برگزاری مستقیم تورهای فرنگی ، گردشگری ، نمایشگاهی و همچنین صدور بلیت های داخلی و خارجی به کلیه مقاصد ، فعالیت خود را با به کار گیری روش های نوین مدیریتی ، تجارت گذشته ، رهنمودهای متولیان صنعت گردشگری و همراهی پرسنل مجرب و کارآزموده در جهت رضایتمندی مشتریان محترم آغاز کرده و به عنوان یکی از شناخته شده ترین دفاتر خدماتی در صنعت گردشگری تثبیت شده است .

آژانس هستی گشت با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ،به ارائه خدمات مسافرتی به هموطنان محترم پرداخته و همچنین با ارائه سرویس های رزرو آنلاین به آژانس های مسافرتی ، سهولت را در ارائه خدمات فراهم آورده و به عنوان یک تور اپراتور قوی در زمینه تولید و اجرای تور به بیش از ۶۰۰ آژانس مسافرتی ، خدمات گردشگری خود را ارائه می دهد .
ما بر این باور هستیم با استفاده از بهترین ایده ها و ارتقای توان علمی کارکنان خود در جهت رضایت مشتریان می توانیم برای ارائه خدماتی شایسته شان و منزلت هموطنان خود ، گام برداشته و در نهایت آرامش در سفر را به شما اطمینان می دهیم .

آگهی های مشابه
نظرات کاربران      
0
0
ارسال نظر