دوشنبه, 02 مرداد 1396

سایت عروس برون متشکل از تیمی دلسوز و البته علاقمند به حوزه ی عروسی بنا شده. مقوله ی عروس و نیازهای آن چند وقتی می شود که ذهن ما را مشغول کرده و ما را بر آن داشت تا برای کمک به عروس خانم های نازنین و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های آنها، بانکی را به وجود آوریم تا همه ی خدمات دهنده های عروسی از کارت عروسی تا تشریفات و ... همه و همه در یک مکان دور هم جمع بشوند و نیاز یک عروس را رفع نمایند. همیشه یکی از دل مشغولی های عروس خانوم و آقا دامادها این بوده که وقت کافی برای پرس و جو و یافتن خدمات دهندگان متناسب با بودجه و مراسمشان را ندارند؛ از این رو تیم عروس برون تمام سعی خود را بر آن داشت تا فرهنگ گذاشتن قیمت از سوی خدمات دهندگان عزیز را راه اندازی کند تا هرکس براساس بودجه ی خود بهترین ها را برای مهمترین شب زندگی اش برگزیند و در این راه مانند یک دوست و مشاور شما را همراهی کند. امید است خدمات دهندگان عزیز در این راه همراه ما باشند تا هم در وقت خود و عروس داماد های عزیز صرفه جویی شود و هم خدمات دهندگان محترم از طریق این بانک جامع بتوانند نیازهای احتمالی کسب و کار خود را رفع نمایند.

برنامه ریزی عروسی

با توجه به نیاز عروس خانم ها برای برنامه ریزی صحیح مراسم با توجه به بودجه خود و رفع نگرانی های موجود در روزهای عروسی، تصمیم گرفتیم با استفاده از کارشناسان مجرب در این زمینه و برگزاری جلسات حضوری و غیر حضوری (فعلا برای زوج های تهرانی) مشاوره گامی هرچند کوچک در کمک به شما عزیزان برداریم.

اهداف عروس برون

۱) هدف اول سایت عروس برون سرعت در انتخاب خدمات دهنده های مورد نیاز یک عروس و داماد با توجه به بودجه ی در نظر گرفته شده و البته به شکل رویایی می باشد، چون نظر ما این است که هرکس با توجه به بودجه ی خود باید بهترین باشد؛ در نتیجه حضور مشاوری دلسوز در کنارش علاوه بر کاهش استرس کمک می کند بهترین انتخاب ها را داشته باشد و شبی رویایی برای خود، همسر و مهمانانشان فراهم کند.

۲) هدف دوم ما بستری برای معرفی کلیه خدمات دهنده های عروسی می باشد. اهمیت اطلاع رسانی و تبلیغات از طریق اینترنت و شبکه های مجازی بر هیچکس پوشیده نیست. به همین دلیل عروس برون علاوه بر سایت در دیگر شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، پینترست و ... هم فعالیت خوبی را شروع کرده تا خدمات دهندگان عزیز بهترین بازدهی را از آگهی خود داشته باشند.

همچنین این بانک به خدمات دهندگان کمک می کند تا با همکاران خود نیز در ارتباط باشند و نیازهای خود را برای هرچه بهتر شدن خدمات خود رفع نمایند.

این تازه شروع راه عروس برون است....

کنار ما باشید و از نظرات و انتقادهای سازنده ی خود ما را بی بهره نگذارید.

 

 

 

ارتباط با ما

ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است

همچنین این بانک به خدمات دهندگان کمک می کند تا با همکاران خود نیز در ارتباط باشند و نیازهای خود را برای هرچه بهتر شدن خدمات خود رفع نمایند.