یکشنبه, 03 شهریور 1398

یکی از اصلی ترین دغدغه های زوج های جوان رسم و رسومات مربوط به عروسی و ازدواج است. از روز اول خواستگاری این استرس ها شروع می شود تا ...... حتی ماه عسل!
گاهی اوقات به قدری آدم سرش شلوغ می شود که برخی از این موارد را یادش می رود حتی به آنها فکر کند! و همین فکر نکردن های کوچک بین زوج ها و خانواده هایشان ناراحتی به وجود می آورد. همیشه در فیلم ها و سایت های غربی فردی به اسم برنامه ریز عروسی (Wedding Planner) به گوشمان خورده است، که ۴ تا ۶ ماه قبل از مراسم عروسی، زوج ها به این برنامه ریزها مراجعه می کنند و از سیر تا پیاز مراسم را به آنها می سپارند و بعد با خیال راحت به ادامه زندگی خود می پردازند!

برنامه ریزی عروسی

مشاوره عروسی، راست یا دروغ!؟

در ایران هم چند سالی می شود که اسم مشاوره عروسی به گوشمان می رسد، ولی اغلب به جای اینکه استرس عروس دامادها را کمتر کنند بیشتر به فکر منافع خودشان بودند تا برگزاری عروسی رویایی و بی دغدغه و استرس برای عروس دامادها!

عروس بَرون چه کاری قرار است انجام دهد!؟

نیاز حضور یک دوست و برنامه ریز برای عروسی را همیشه احساس می کردیم. مخصوصا اگر این دوست خانم باشد تا بتوان به راحتی همه ی نیازها و استرس های خود را برایش بازگو کنیم و او به ما کمک می کرد تا همه ی کارها به بهترین نحو ممکن انجام شود و حالا...
عروس بَرون در تمام مراحل کنار شماست. به معنای واقعی کلمه! برای اولین بار در ایران!

مثل یک دوست چند ساله از اولین روزهای خواستگاری و انتخاب لباس بله برون تا عروسی و ماه عسل و چیدمان جهیزیه و دکوراسیون منزل شما. ما برایتان پیشنهادهای هیجان انگیزی داریم و در تمام این مراحل کنار شما هستیم.

از عروسی تا رویا

از رویاهای خود برای ما بگویید، از رنگ مورد علاقه خود، از اینکه دوست دارید در باغ عروسی بگیرید یا تالار، لباس عروستان دوست دارید دکلته باشه یا آستین دار؟ بودجه ای که برای مراسم عروسیتان در نظر گرفتید چقدر است؟
شما از علاقه مندی های خود برای ما می گویید و بدون اینکه وقتتان را برای پیدا کردن چیزهایی که متناسب با روحیات و نطرتان است، در سایت های مختلف اینترنتی و کوچه های تهران تلف کنید ، ما قدم به قدم همه این موارد را باتوجه به نظر شما برایتان لیست میکنیم. در مورآنها با هم صحبت می کنیم و نظرعروس های دیگر در مورد آن خدمات را برایتان می گوییم تا با آرامش بیشتری تصمیم گیری کنید.


به تک تک آرزوها و رویاهایتان با جان و دل گوش می کنیم . چون آرزوی ما این است که همه ی زوج های کشور عزیزمان با هر بودجه ای که دارند بتوانند عروسی رویایی و مورد نظر خودشان را بگیرند و لذت ببرند.


برای شنیدن صدایتان روز شماری میکنیم. بدون ترس و دلهره از رویاهایتان برای ما بگویید, در تمام طول مسیر فوق العاده زیبای عروسی پا به پای شما خواهیم بود.

برای ارتباط بیشتر به آدرس تلگرام telegram.me/aroosbarunadmin پیام بدید و یا روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاوره عروس برون

و یا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 28423016-021 تماس بگیرید.

ساعت پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 6 عصر.

برنامه ریزی عروسی با عروس بَرون(۱)