چهارشنبه, 01 خرداد 1398

امروز تیم عروس بَرون برای تهیه گزارش به منطقه شهرک غرب سالن زیبایی میراکل رفته. اگر این سالن جزو انتخابهاتون بوده و هنوز به سالن نرفتین دعوت میکنیم این گزارش رو بخونید.

بعد از کمی گشت زدن در شهرک بالاخره آرایشگاه میراکل رو پیدا کریدم. شاید اگه آدرس رو از سعادت آباد میدادن سر راست تر میرسیدیم! شاید هم ما بلد نبودیم!
ولی از ما به شما نصیحت از سعادت آباد بیاین به سمت بلوار خوردین راحت تر پیدا می کنین سالن رو!

سالن زیبایی میراکل

بریم سر اصل مطلب خلاصه به آرایشگاه رسیدیم ولی اصلا جای پارک نبود ما که ۳ تا کوچه بالاتر پارک کردیم! ولی بعد فهمیدیم که نگهبانی که جلوی آرایشگاه هست یه جا پارک های به خصوصی رو برای مشتریان در نظر گرفته. پس اگه این آرایشگاه رو برای عروسیتون در نظر گرفتین نگران نباشید؛ جای پارک شما محفوظه...

سالن زیبایی میراکل یه ورودی خیلی شیک از چوب داشت با پله هایی که به سمت پایین می رفت و وارد آرایشگاه میشید.این سالن یه فضای متوسط ولی دراز رو در برمیگیره که سمت چپش میزهای مربوط به ناخن هست و سمت راست برای سایر کارهای آرایشگاه مثل کوپ و براشینگ و... در نظر گرفته شده. چیزی که نظر من رو به خودش جلب کرد لباس های هماهنگ کارکنان میراکل بود که همگی با شلوارهای بنفش و بلوزهای سفید هارمونی قشنگی رو ایجاد کرده بودن و نشون دهنده ی مدیریت با ذوق میراکل بود. سالن تقریبا شلوغ بود و معلوم بود که طرفداران خاص خودشون رو در شهرک دارن. ازمون خواهش می کنن که چند لحظه بشینیم تا عروسشون آماده بشه.

چند خانم دیگه هم نشسته بودن تا بازدید زنده عروس خانم عاطفه معصومی رو از نزدیک ببینن. بعد از مدت کوتاهی، مشاور عروسشون میاد و من و یه خانم دیگه که آخر شهریور عروسیشون بود رو به اتاق عروس هدایت میکنه. البته یک مقدار با ناراحتی همراهان عروس این موضوع همراهه که میگن نگران نباشید و آلبوم ها رو برای شما هم میاریم. خلاصه به اتاق عروس میرراکل هدایت میشیم و در اونجا عروس خانوم زیبایی رو می بینیم که تو مرحله های آخر شینیون بود و با رضایت کامل خودش رو تو آینه میدید.

atefehmasumi-2

میکاپ آرتیست عاطفه معصومی

توضیحات با دیدن آلبوم خانم عاطفه معصومی شروع میشه که البته تو تبلت نمونه کارهای قبل و بعد از میکاپ عروس رو نشونمون میدن و تاکید می کنن که عکس ها بدون روتوش هست. و میگن که خانم معصومی استاد تغییر چهره با تکنیک گریم و کانتورینگ هستن. الحق و الانصاف عکس هایی هم که ما دیدیم قبل و بعدش واقعا یه ادم دیگه بود!


سابقه کار عاطفه معصومی

خانم معصومی گویا از همکاران خانم الناز گلرخ بودن و خیلی سبک ایشون رو دنبال میکنن. حتی این رو هم خاطر نشان میکنن که خانم گلرخ قبل از رفتن به خارج از کشور همه ی مشتریانشون رو به خانم معصومی معرفی می کنن. پس اگه سبک الناز گلرخ رو می پسندین حتما برای دیدن نمونه کارهای عاطفه معصومی یه سر به میراکل بزنید.

از انعطاف پذیری خانم معصومی و گوش کردن به حرف عروس و خواسته هاش می پرسم، و در پاسخ میگن که ایشون میکاپ آرتیستی هستن که مثلا با ترکیب سایه چشم نارنجی یه جلوه ی فوق العاده به چهره ی شما میدن و رنگ هایی که کمتر کسی حاضر به استفاده هست رو با ترکیبی زیبا و هماهنگ با صورت شما رو انجام میدن ولی باز هم به خواسته ی عروس ها کاملا احترام میذارن. پیشنهاد میدن ، ولی در نهای چیزی در صورتتون مینشینه که خودتون بخواین.

تاج های مظفریان

مدل های تاج داخل سالن رو نشونمون میدن و میگن اکثرا دست ساز یا از تاج های مظفریان هست. البته تاج ها خیلی پر کار و پر نگین هست حتما قبل از بستن قراداد ببینین که مورد پسندتون هست یا ترجیح میدید عروس ساده تری باشید.

photo 2016-08-27 09-49-57


میکاپ آرتست الهام مبینی

سالن زیبایی میراکل دارای ۲ میکاپ آرتیست عروس هست. خانم الهام مبینی هم با سابقه ی ۱۳ ساله در زمینه میکاپ عروس با این سالن همکاری میکنه. نمونه کارهای ایشون رو هم در تبلت نشونمون میدن که کمی غلیظ تر از کارهای خانم معصومی هست ولی باز هم زیبا و با گریم کامل روی صورت مدل ها انجام شده بود. حتما نمونه کارهای هر دو میکاپ آرتیست رو ببینید و بعد تصمیم گیری کنید. البته ترجیحا مدل زنده شون رو ببینید چون خیلی تو تصمیم گیریتون موثره.


پکیج های عروس سالن زیبایی میراکل

این سالن دارای ۲ پکیج عروس هست:
پکیج پایه: شینیون+ میکاپ+ رنگ ابرو+ اصلاح ابرو+ ناخن و طراحی
پکیج vip : کلیه موارد بالا+ رنگ مو+ پاکسازی+ کاشت ناخن+ اپیلاسیون به همراه ۲ شب اقامت در هتل نارنجستان مازندران برای شما و همسر جان
از نظر قیمت، سالن زیبایی میراکل کاملا متناسب با منطقه شهرک غرب بود و جزو کلاس قیمت متوسط برای عروس قرار میگیره.


گزارش اختصاصی عروس بَرون/ شهریور ۹۵