چهارشنبه, 01 خرداد 1398

امروز برای بازدید و تهیه گزارش برای شما عزیزان به منطقه سعادت آباد رفتیم. به راحتی آدرس سالن زیبایی یکتاچهر رو پیدا کردیم و خیلی راحت تر جای پارک تو خیابون علامه سعادت آباد! ممکنه تو خود خیابون جا پارک پیدا نکنید ولی مطمئن باشید تو کوچه های علامه به راحتی می تونید ماشینتون رو پارک کنید و با خیال راحت به سالن یکتاچهر برید.

سالن زیبایی یکتاچهر

قبل از رفتن به سالن با خانم سحر تهرانی مدیریت محترم یکتاچهر صحبت کرده بودم و پس از ورود با استقبال گرمی از طرف مدیر داخلی سالن مواجه شدیم. سالن از ابعاد متوسط و مورد قبولی برخوردار بود و دکور سفید و بنفشش هر بیننده های رو به خودش جذب می کرد و البته باعث آرامش بود و میتونستی ساعت ها بشینی و از فضای آروم سالن لذت ببری. پس از نشستن روی مبل و پذیرایی شدن، خود خانم تهرانی اومدن، بعد از احوال پرسی برامون توضیح میدن که به تازگی سالنشون رو افتتاح کردن و قبلا جای دیگه ای مشغول بودن، ما هم کلی تبریک بهشون میگیم و البته آرزوی موفقیت.
این سالن دارای اتاق عروس هست تا شما به راحتی و آرامش و به دور از فضای آرایشگاه کارهاتون رو انجام بدین. اتفاقا همون روز هم عروس خانومشون برای کار ابرو و کارهای قبل از روز عروسی اونجا بودن و به راحتی و بدون استرس کاراشون داشت انجام میشد.

yektacheh1

میکاپ آرتیست سحر تهرانی

از سابقه فعالیت خانم تهرانی میپرسیم و میگن همه ی میکاپ های عروس سالن رو خودشون انجام میدن. ایشون دوره fashion make up از لبنان رو تو رزومشون دارن و برامون توضیح میدن که گریم fashion کلا از گریم معمولی متفاوته و ما جوری روی صورت عروس کار میکنیم که در بازتاب نور و عکس بسیار خاص و عالی خودشو نشون میده و گریم در عین لایت بودن کاملا در عکس روی صورت شما مشهوده و کلیه عیوب صورت پوشانده میشه.در مورد لوازم آرایش مصرفی در سالنشون برامون میگن که همه از برترین برندهای دنیا هست که مستقیما از آمریکا براشون فرستاده میشه و بهمون تضمین دادن که به هیچ عنوان تا ۱۸ ساعت از روی صورت پاک نمیشه! و فقط وقتی عروس مستقیم با شیرپاک کن و یا اب و صابون بشوره مواد به کلی پاک میشه البته باز هم به سختی!


در مورد پکیج هاشون سوال پرسیدیم که گفتن دو مدل پکیج دارن پایه و vip. پکیج پایشون شامل: میکاپ، شینیون، اصلاح و ابرو، رنگ ابرو، ناخن و طراحی می باشد.
پکیج vip هم که خیلی کامل بود: تمام موارد بالا به اضافه کاشت ناخن، اپیلاسیون، ماساژ ریلکسی، ماساژ و پاکسازی صورت و البته صبحانه و ناهار هم مهمان یکتا چهر هستین.
از لحاظ قیمت هم در رنج متناسب با منطقه سعادت آباد قرار دارد.
مدل های متنوع تاج هم تو سالن موجود بود برای عروس های که تاج رو تهیه نکردن و مدل هایی رو که بخواین براتون تست می کنن و مناسب ترین مدل رو بر اساس نوع یقه لباس ، قد دوماد و نوع شینیونتون روی موها قرار میدن.
امیدوارم این گزارش مورد توجهتون قرار گرفته باشه.


گزارش اختصاصی عروس بَرون/ شهریور ۹۵