پنج شنبه, 30 خرداد 1398

 دوشنبه 7 آذر اولین بازدید گروهی زوج های عروس برون در تالار آمیتیس برگزار شد. در این روز آتلیه آمیتیس و گروه بنچینو با همراهی خود این رویداد را برای زوج های عروس برون جذاب تر کردند.

اولین تور بازدید گروهی عروس برون

بازدید روز سه شنبه طبق قرار قبلی از ساعت 5 آغاز شد و به دلیل حجم زیاد ترافیک و دیر رسیدن مهمانها با نیم ساعت تاخیر مراسم شروع شد.
در ابتدا پس از بازدید از تالار آمیتیس به سالن آقایان رفتیم و بر روی پروژکتوری که خود تالار برای قسمت مردانه در نظر گرفته بود؛ به دیدن نمونه های کلیپ های حرفه ای آتلیه آمیتیس پرداختیم.

بازدید گروهی تالار آمیتیس, تالار آمیتیس, بازدید عروس ,شوی عروس ,دسته گل عروس, آتلیه آمیتیس, آتلیه در شمال تهران

آتلیه آمیتیس

در هنگام دیدن نمونه کلیپ ها، پرسنل تالار هم از مهمانان پذیرایی کردند تا کم کم همه ی دوستانی که برای این رویداد ثبت نام کرده بودند از راه رسیدند و بعد از آن به دلیل اینکه تالار آمیتیس ساعت 7 مراسمی در پیش داشت به طبقه همکف یعنی لابی رفتیم و ادامه مراسم را در اتاق عقد سپری کردیم.
بعد از استقرار همه ی مهمانها در اتاق عقد مجری برنامه در مورد خدمات عروس برون و مشاوره های آن توضیح داد و بعد از آن از خانم نشاط مدیریت آتلیه آمیتیس دعوت کردیم تا بیشتر در مورد کار خود برای مهمانان توضیح دهند.
آتلیه آمیتیس دارای 14 سال سابقه کاری و از آتلیه های دارای مجوز سطح شهر تهران هستند. این آتلیه دارای کادر خانم برای عروس های محجبه است و علاوه بر این، حتی ادیتورهای خانم برای آرامش خیال عروس دامادهای خود در نظر گرفته است.
از مزیت های مجموعه آمیتیس حضور کادر ادیت در خود مجموعه است و این باعث میشود که نگرانی های آتی برای عکس و فیلم ها کاملا میان عروس و داماد از بین برود.
این مجموعه دارای پکیج های متنوع برای عروس و دامادهای عروس برون است که مدیریت آمیتیس برای عزیزانی که در روز بازدید قرارداد خود را منعقد می کردند؛ یک تخفیف فوق العاده در نظر گرفته بودند و پکیج 7 میلیونی مجموعه را در روز بازدید گروهی عروس برون تنها 4 میلیون ارائه میدادند. ( یکی از مزیت های شرکت در ایونت های عروس برون، استفاده از تخفیف های باورنکردنی خدمات دهندگان معروف سطح تهران است).

بازدید گروهی تالار آمیتیس, تالار آمیتیس, بازدید عروس ,شوی عروس ,دسته گل عروس, گل فروشی

اشتراک گل با بنچینو

بعد از پایان صحبت خانم نشاط با دعوت از مجموعه بنچینو به ادامه برنامه پرداخیتم. دوستان بنچینو که فروشگاه اینترنتی اشتراک گل هستند و در آن روز با ارائه دسته گلهای زیبایی به شکل گیفت به مهمانها، این روز را زیباتر کردند.
بنچینو با ارائه گل آرایی مجالس، دسته گل عروس، تاج گل، دستبند گل و تزیین ماشین عروس با استفاده از جدیدترین مدهای روز دنیا هم در این روز ما را همراهی کردند.

بازدید گروهی تالار آمیتیس, تالار آمیتیس, بازدید عروس ,شوی عروس ,دسته گل عروس, تالار آمیتیس سعادت آباد

تالار آمیتیس

و در آخر با دعوت از آقای محجوب توضیحاتی در مورد تالار آمیتیس داشتیم.
تالار آمیتیس دارای موقعیت مکانی بسیار خوب برای زوج های تهرانی است. این تالار در یکی از معروف ترین خیابان های سعادت آباد یعنی علامه واقع شده است. دارای ظرفیت 450 نفر و پارکینگ برای مهمانان می باشد. تالار آمیتیس دارای دومنوی غذایی است که هر دو کامل هستند و دارای اتاق عقدی شیک در طبقه همکف؛ اتاق عقد مجموعه دارای 100 نفر گنجایش است که قابلیت برگزاری مراسم عقد به صورت جداگانه را نیز برای شما فراهم می کند.
پس از پایان قسمت معارفه، فرصتی ایجاد شد برای معاشرت و سوالهای زوج های عروس برون و همچنین بهترین زمان برای بنچینو تا گیفتهای زیبای خود را به مهمانان تقدیم کنند.

 

7 آذر 96 – گزارشگر عروس برون

 بیشتر بدانیم:

 برنامه ریزی عروسی با عروس بَرون

مشاوره عروسی

بهترین دفاتر ازدواج در تهران

 

+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید