پنج شنبه, 26 مهر 1397

گزارش امروز عروس برون مربوط به سالن زیبایی گل شعبه ی مرکزی و شماره ی ۱ می باشد. آرایشگاه گل دارای ۲ شعبه یکی در یوسف آباد و دیگری در جردن می باشد و تا جایی که ما خبر داریم هردو شعبه همیشه مملو از مشتری هست و این نشان از سابقه ی در خشان این آرایشگاه می باشد.

خوشبختانه ما هم از مشتری های قدیم این سالن زیبایی هستیم. جالب اینجاست که من مشتری سالن جردن و از قضا همکارم مشتری سالن گل یوسف آباد هست. از اینجا می تونید نتیجه بگیرید که از نظر کیفیت کار در درجه ی بالایی از دید عروس بَرون قرار داره.
برگردیم به بازدید.

gol

سالن زیبایی گل

ضلع شمالی میدان کلانتری یعنی فقط کمی بالاتر از قنادی پوپک یک ساختمان تقریبا قدیمی نشونی سال گل (۱) هست. طبقه ی اول این ساختمان یک آتلیه قرار گرفته که از قدیم هم بوده و دو طبقه ی بالا، سالن گل قرار گرفته. با راهنمایی همکارم که تقریبا با همه ی کارمندان گل(۱) آشنا بود! به طبقه سوم یعنی قسمت عروس رفتیم. در ابتدا با منشی قسمت عروسشون صحبت کردیم یک برگه بهمون دادن پر کردیم که نحوه ی آشنایی با سالن و اسم و فامیلمون بود و بعد از اون راهنماییمون کردن به انتهای سالن.
سال گل من رو یاد بانک انداخت! صندلی های پشت هم و مملو از مشتری که هریک منتظر بودن تا اسمشون خونده بشه و کارشون رو انجام بدن. سالن تقریبا از ابعاد بزرگی برخورداره و تقریبا همیشه شلوغه!

شلوغی در عین رضایت در گل!

بعد از طی کردن صندلی ها به یک میز میرسیم که ۵ آلبوم عروس روی اون قرار داشت. بعد از چند ثانیه یک خانم با روی خوش اومد سمتمون و خودش رو معرفی کرد. دستیار خانم فهیمه امام پور بود از میکاپ آرتیست های عروس سال گل. بعد از دیدن آلبوم بهمون توضیحات کامل درباره ی پکیج هارو دادن و گفتن تمامی پکیج های سالن دارای قیمت یکسانی هستن و فرقی نمیکنه میکاپ آرتیستتون کی باشه. پکیج ها از ۱،۵۰۰،۰۰۰ شروع میشد تا ۲ میلیون. پکیج vip و ۲ میلیونیشون یه چیز جالبی داشت که توجه مارو جلب کرد این بود که گیفت داشت مثلا یه آرایش پاتختی یا حنابندون رو مهمون سالن بودین و در واقع پکیج خیلی کاملی بود.

میکاپ آرتیست فهیمه امام پور

درباره میکاپ های خانم فهیمه امام پور هم باید بگیم که سبک کارشون کاملا لایت و اروپایی بود، مژه ها به صورت تکی کار میشد و از دید ما نمره قابل قبولی رو گرفت.

gol1

میکاپ آرتیست سمیرا بهرامی

بعد از دیدن این آلبوم با دستیار خانم امام پور خداحافظی کردیم و دستیار خانم سمیرا بهرامی اومدن پیشمون تا درباره آلبومشون برامون توضیح بدن. پکیج ها کاملا از نظر محتوایی مثل قبلی بود فقط سبک آرایش ها مقداری متفاوت بود و البته شینیون کارشون هم فرق میکرد.

نسیم شریعتی، ستاره محبی، آرزو راد

بعد از دیدن این آلبوم هم به ترتیب دستیارهای خانم ها نسیم شریعتی، ستاره محبی و آرزو راد آلبوم های خودشون رو با صبر و حوصله و توضیحات کامل نشونمون دادن و این چند روز تا پایان مرداد ماه پرعروس بودن.


درجه کیفی سالن زیبایی گل(۱)

به طور کلی سالن گل (۱) از نظر کیفیت خدمات از دید تیم عروس بَرون نمره قبولی میگیره.
از لحاظ تنوع انتخاب میکاپ آرتیست نمره ی قبولی میگیره.
از لحاظ زیبایی سالن و تمیزی نمره ی قبولی میگیره.
از لحاظ قیمت، نسبت به خدمات ارائه شده تقریبا مورد تایید ماست.
تنها مشکلی که میشه در مورد سالن گل اشاره کرد مشکل جا پارک و شلوغی منطقه یوسف آباد هست. که پیشنهاد می کنیم ترجیحا با وسایل نقلیه عمومی و یا آژانس به سالن برید تا با دردسر پیدا کردن جاپارک روبه رو نشید.

گزارش اختصاصی عروس بَرون- مرداد۹۵