پنج شنبه, 30 خرداد 1398

 هنگامی که می خواهید یک حلقه، انگشتر بخرید چه برای استفاده تزئینی و چه برای نامزدی و ازدواج ، طبیعتاٌ دوست دارید بتوانید این حلقه را مدت طولانی تری دست خود نمایید و از زیبایی و از ظاهر آن همچنان راضی بمانید. انتخاب حلقه ازدواج هم همیشه از حساسیت بیشتری برخوردار بوده؛ به همین دلیلباید به قالب دست خود توجه ویژه ای داشته باشید تا طبق آن بتوانید اندازه انگشتر و نگین و طرح آن را انتخاب نمایید.

حلقه ازدواج


حلقه ازدواج مناسب قالب انگشتان شما کدام است؟

انگشتان کوتاه:

اگر شما نیز صاحب چنین انگشتان زیبایی هستید باید بدانید که انگشتری با نگین مارکیز و نگین طرح اشکی می تواند با بلندتر نمایان کردن انگشت ها این زیبایی را دو چندان نماید. انگشترهایی با نگین گرد معمولاً انگشتان را کوتاه تر نشان می دهند و نیز انگشتر هایی با طرح نگین مستطیلی بزرگ می تواند انگشتان را عریض و سنگین نمایان سازد پس طبیعتاً انتخاب مناسبی نیستند.

 انگشتان بلند:

انگشتر هایی با طرح نگین گرد بهترین گزینه برای انگشت های بلند و کشیده هستند و زیبایی دلنشینی به دستان شما می بخشند. انگشتر با نگین مارکیز انگشت های بلند و کشیده را بلند تر نشان می دهند پس معمولاً انتخاب خوبی نمی باشند. ( طرح نگین مارکیز یک نوع نگین لوزی شکل اما با گوشه های عرضی گرد می باشد.) به همین صورت انگشتر هایی با نگین اشکی و بیضی شکل نیز زیبایی انگشتان شما را نشان نمی دهند.

حلقه طلا سفید

انگشتان باریک:

برای جلوه دادن انگشتر در انگشتان ظریف و زیبای خود می توانید از انگشترهایی با نگین کوچکتر استفاده نمایید. این انگشتر ها با عریض تر نشان دادن انگشت ها زیبایی خیره کننده ای به دستانتان خواهند بخشید. انگشتر هایی با نگین گرد بزرگ و قلبی شکل طرح های جالبی برای دستان ظریف شما نمی باشند.

انگشتان عریض و توپر:

این انگشتان زیبا با انگشتر های نگین مارکیز بزرگتر و عریض تر، نگین های خوشه ای، نگین گرد می تواند جلوه ای خیره کننده به دست آورند. اگر دوست ندارید یک انگشتر بزرگ یک تکه داشته باشید می توانید طرح های چند قسمتی که نگین کشیده ای دارند را استفاده نمایید. اما اگر طرح چند تکه ای را پسندیده اید که نگین گرد دارد می توانید این طرح کشیده را با نگین های ریزی که در اطراف نگین وسط قرار دارند به دست آورید. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که طرح انگشتر نباید خیلی ضخامت زیادی داشته باشد و بهتر است در دو طرف نگین انگشتر خیلی پوست دست نمایان نباشد زیرا این حالت انگشتان را عریض تر نشان خواهد داد.

بند انگشت بزرگ:

اگر شما نیز صاحب چنین انگشتان منحصر به فرد و زیبایی هستید باید بدانید که راه حل نچرخیدن انگشتر در انگشتتان این است که پشت حلقه را صاف یا مربعی شکل نمایید. انگشتر هایی که تزئینات زیادی دارند می توانند جلوه ی خیره کننده ای به دستان شما ببخشند.

حلقه ازدواج 2016

حلقه ازدواج مناسب دستان شما

دست کوچک:

دستان ظریف و زیبای شما می تواند با نگین های کوچک با طرح قلبی شکل، بیضی، گرد یا مربعی بسیار با جلوه زیبایی نمایان شود. نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که نسبت حلقه در کل باید کوچک تر انتخاب گردد. انگشتر های نگینی کوچک با حلقه ظریف می تواند نیز برای شما مناسب باشد.

دست بزرگ:

چنین دست های زیبایی نیاز به انگشتر های بزرگ تری دارند تا منحصر به فردی و پتانسیل آن ها به خوبی نمایان شود انگشتر هایی با تزئین زیاد و حتی نگین های رنگی برای دستان شما جلوه خیره کننده ای به همراه خواهند داشت. شما می توانید حتی از انگشتر های حجیم و بزرگ نیز بدون هیچ مشکلی استفاده نمایید. انگشتر هایی با نگین کوچک دست ها را بزرگتر نشان می دهند و مانند این می باشند که در دستان گم شده اند، پس انتخاب خوبی به شمار نمی آیند.

 

بیشتر بدانیم:

آلبوم انگشتر نشون بله برون

هفت توصیه مهم به آقا دامادها!

هدایای بله برون چیست؟