چهارشنبه, 01 خرداد 1398

می توانید کیک عروسی تان را متناسب با فصل عروسی تان سفارش دهید.فصل بهار یکی از پرطدارترین فصول برای برگزاری عروسی است و عروسی های بهاری با وجود گلهای رنگارنگ زیبایی منحصربفردی دارند.


کیک هایی با تم بهار

انتخاب یک کیک با حال و هوای بهاری می تواند جلوه ی خاصی به مراسمتان بدهد. ایده های بسیاری برای کیک های بهاری هستند که می توانید از میان آنها کیک موردعلاقه تان را انتخاب کنید. می توانید از گل ها و رنگ ها ی بهاری در کیک خود استفاده کنید که زیبایی مراسم تان را کامل می کند.


1. طعم های بهاری

میوه های فصلی و انواع برگ ها گزینه های مناسبی هستند که می توانند حس تازگی و طراوت را به کیک عروسی بدهند. طعم دهنده هایی مانند توت فرنگی، بلک بری و لیمو در تضاد با سفیدی کیک عروسی ظاهر و طعمی جذاب به آن خواهند داد. اگر میخواهید کیک شکلاتی داشته باشید، می توانید گاناش شکلات و چری را برای رویه ی کیک تان امتحان کنید. اگر به طعم های سنتی علاقه دارید می توانید از بهار نارنج هم در کیک تان استفاده کنید.


2. گل های بهاری

در انتخاب یک کیک بهاری نباید از اهمیت و تاثیر گل های بهاری غافل بشوید. شکوفه های بهاری نیز می توانند گزینه ی خوبی برای تزیین کیک باشند. می توانید گل های روی کیک تان را با گل های دسته گل تان ست کنید. برای این کار می توانید از همان گل های طبیعی استفاده کنید یا از سازنده ی کیک تان بخواهید تعدادی از همان گل ها برای تان درست کند. برای کلاسیک تر شدن کیک می شود از نقاشی روی کیک استفاده کنید.

weddingcake3


3. رنگ های بهاری

علاوه بر گل ها و طعم های بهاری، رنگ های مربوط به فصل بهار هم می توانند باعث به چشم آمدن کیک تان بشوند. لیست ایده هایتان با انتخاب رنگ های متناسب مانند لیمویی و صورتی تکمیل می شود.بهار موقعیت خوبی است تا با استفاده از بازی رنگ ها و طرواتشان، کیکی متفاوت داشته باشید. بازی با رنگ های مختلف سبز ، مانند سبز زیتونی، و در کنار آن استفاده از رنگ های سفید یک طرح بسیار ایده آل و خیره کننده برای تزئین کیک عروسی های بهاری است.

weddingcake2


4.اشیا بهاری

پروانه ها، گل ها و شکوفه ها و بسیاری از چیزهای دیگر می توانند تداعی گر بهار باشند. این چیزها را می توان با خمیر فوندانت و یا شکلات تهیه کرد و در تزیین کیک استفاده شوند تا کیکی رویایی را بسازند. لازم نیست حتما از چیزهای خیلی پر زرق و برق و گران قیمت استفاده کنید. یک کیک سفید ساده با تزیین چند گل شکری روی آن می تواند زیبایی منحصر بفردی داشته باشد و حتی بیشتر از یک کیک با تزیینات زیاد و گران قیمت به چشم بیاید.


5. یک کیک رویایی

کیک عروسی شما می تواند بیانگر احساسات و علایق شما باشد یا اینکه مدلی سنتی تر داشته باشد. به هر صورت ایده های بهاری کیک برای این هستند که شما بتوانید کیکی را انتخاب کنید که مناسب با عروسی شما در بهار باشند.

 

سمانه عطایی_ تحریریه عروس برون

منبع: weddingforward.com

 

بیشتر بدانیم:

آلبوم کیک عروسی با خمیر فوندانت

نکات قبل از سفارش کیک عروسی

آلبوم مدل کیک عروسی

آلبوم کیک عروسی دو طبقه