یکشنبه, 03 شهریور 1398

روزهای قبل از عروسی برای عروس پر از دغدغه و استرس است باید حواستان به حرفهایی که میگویید باشد! کوچکترین موضوعات قبل از عروسی می تواند برای عروس و داماد استرس ایجاد کند.
از نصیحت بپرهیزید
حتما در این روزها مراقب حرف زدنتان با عروس باشید و این را به دوستان و نزدیکان عروس هم بگویید. حساسیت عروس و داماد در روزهای نزدیک به عروسی بالا می رود. اینها چیزهایی است که نباید به عروس بگویید.

  bridemaids


هرچیز منفی در مورد لباس عروسی

هر فکر منفی که درمورد لباس عروس دارید، در زمان خرید به عروس بگویید و در روزهای نزدیک عروسی از گفتن هر احساس منفی در مورد لباس عروس خودداری کنید. مگر چیزی که گفتن آن واقعا ضرورت داشته باشد. عروس حتما به اندازه ی کافی برای پوشیدن لباس مهم ترین روز زندگی اش نگران خواهد بود حالا تصور کنید اشخاص دیگری هم بخواهند بر این نگرانی بیافزایند. بعد از عروسی هم نیازی نیست درباره ی لباس عروس چیزی بگویید.


آیا مطمئنی که برای ازدواج آماده ای؟
گفتن چیزهایی از این قبیل یا حرف هایی مثل اینکه: "دیگر راهی برای برگشت وجود ندارد" یا " آیا مطمئنی این فرد مناسب ترین شخص بوده" واقعا ضرورتی ندارد و تنها باعث ایجاد استرس مضاعف برای عروس خواهد بود.


صحبت در مورد جزییات غیرضروری ساقدوش ها

اگر عروس آرایش و جزییات مربوطه را به عهده ی خودتان گذاشته، پس لازم نیست درباره ی همه چیز با عروس صحبت کنید. در روزهای آخر عروس و داماد بسیار گرفتار خواهند بود پس فرصت گوش کردن به همه ی جزییات را نخواهند داشت.


صحبت درباره ی تغییر وزن
معمولا روزهای پایانی، عروس بسیار تلاش کرده تا خود را به سایز دلخواهش برساند تا در لباس عروس، بهتر بنظر برسد. حالا در این میان بدترین چیز می تواند این باشد که کسی حرفی درباره ی بد شدن ظاهرش بزند. به هیچ عنوان درباره ی چاق و لاغر شدن عروس اظهار نظر نکنید.


لباسی که قرار است برای ساقدوشی بپوشید دوست ندارید
به عنوان یک ساقدوش احتمالا به مدت زیادی در کنار عروس بوده اید و در جریان کارها قرار داشته اید. اینکه در لحظات آخر به عروس بگویید لباس ساقدوش ها را دوست ندارید هیچ کمکی به تغییر لباس نمی کند پس تنها سعی کنید در روز عروسی بهترین باشید و از عروسی لذت ببرید.

 

سمانه عطایی- تحریریه عروس برون

منبع: dessy.com

 

بیشتر بدانیم:

 کارهایی که لازم است شب قبل عروسی انجام دهید

تهیه ی کدام وسیله های ساقدوش‌ها به عهده‌ی عروس است؟

نکاتی که نباید در روز عروسی فراموش کنید

نکاتی برای اینکه صبح روز عروسیتان بهترین احساس را داشته باشید

 

+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید