یکشنبه, 03 شهریور 1398

خرید لباس عروسی کاری است که از چند ماه قبل عروسی باید برای آن اقدام کنید. اما قبل از شروع خرید بهتر است به این چند نکته دقت کنید تا از خرید لباس تان رضایت کامل داشته باشید.

             نکات خرید لباس عروس, لباس عروس, خرید لباس عروس, اجاره لباس عروس, خرید لباس عروس با قیمت مناسب


در نظر گرفتن بودجه لباس عروس

حتما حتما قبل از جستجو برای لباس عروس باید میزان دقیق بودجه برای لباس را در نظر بگیرید دانستن میزان بودجه به شما کمک می کند دقیق تر جستجو کنید و بدانید از کجا باید خرید کنید باید بدانید که برای هر مقدار بودجه می توان لباس عروس زیبایی را یافت که برای شما مناسب باشد. اولین توصیه این است که به مغازه هایی بروید که لباس هایی مناسب با بودجه شما را دارند. درباره بودجه خود با مشاور مزون صحبت کنید تا لباس هایی متناسب با بودجه تان را به شما نشان بدهد.


چه کسانی را باخود همراه کنید
اگر فکر می کنید همراه بردن افراد زیاد به شما در تصمیم گیری کمک می کند، اشتباه می کنید. این کار تنها می تواند موجب سردرگمی بیشترتان شود. سعی کنید حداکثر با دونفر به خرید بروید و از کسانی نظر بخواهید که مطمئن هستید نظر واقعی شان را بیان می کنند.


فرم بدنتان را بشناسید
دانستن فرم بدن به شما کمک می کند به سراغ لباس هایی متناسب با فرم ظاهری تان بروید و مطمئن باشید لباسی که انتخاب می کنید کاملا مناسب شماست. بهتر است کمی از رویاهایتان فاصله بگیرید و سراغ لباسی بروید که مناسب اندامتان باشد.


ذهن خود را باز بگذارید
لباس های عروس دارای سبک های بسیار مختلفی هستند. ممکن است شما ایده ای در ذهن داشته باشید اما در نهایت چیز کاملا متفاوتی بپسندید. فکر خود را آزاد بگذارید و اجازه دهید لباسی که مناسب تر است پیدا کنید.


به خود اعتماد کنید
ممکن است هنگام خرید لباس و یا حتی بعد از آن، اطرافیانتان نظراتی مخالف به شما بدهند. اگر لباس چیزی است که شما واقعا آن را دوست دارید به خودتان اعتماد کنید و فراموش نکنید این لباس متعلق به شماست پس باید چیزی باشد که شما عاشق آن هستید.

 سمانه عطایی- تحریریه عروس برون

منبع: dessy.com

 

بیشتر بدانیم:

 10 نکته مهم قبل از خرید لباس عروس

نکات مهم برای عروس های ریز نقش

انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما

چگونه تا قبل از روز عروسی لاغر شویم؟

 

+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید