سه شنبه, 28 اسفند 1397

دعوت کودکان دوستان و آشنایان به عروسی خود می تواند تبدیل به چالشی بزرگ بشود. اگر بچه ها را دعوت نکنید بعضی ها می گویند که شما خودخواه هستید و اگر دعوتشان کنید ممکن است کارتان سخت بشود.
تا حدود زیادی حضور بچه ها به سبک مراسم عروسی شما بستگی دارید. اگر مراسم عروسی را در هتلی گرانقیمت برگزار می کنید و پذیرایی مجللی دارید، حضور بچه ها هم آسان نخواهد بود و خود آنها هم نمی توانند با شرایط کنار بیایند به احتمال زیاد آنها خسته می شوند و شروع به سروصدا و آزار اطرافیان می کنند.
روز عروسی متعلق به شماست و نباید چیزی باعث آزارتان بشود. در ادامه به چند نکته اشاره کردیم تا تصمیم گیری برایتان آسان تر بشود.

ساقدوش بچه ,کودکان در عروسی, لباس ساقدوش بچه, عروسی

کودکان در عروسی

1.اگر از دوستانتان بخواهید بچه هایشان را با خود نیاورند اما در مراسم، بچه های فامیلتان حضور داشته باشند باعث دلخوری خواهید شد. حتما از قبل شرایط را توضیح دهید تا دلخوری و سوتفاهم برای کسی پیش نیاید.
2.دعوت نکردن کودکان به مراسم می تواند باعث شود تا والدین برای نگهداری فرزندشان دچار مشکل شوند و نتوانند به عروسی بیایند.
3.بچه ها می توانند فضای بی نظیری در مراسم ایجاد کنند و منجر به خلق عکس هایی فوق العاده بشوند.
4.اگر قرار است بچه ها در مراسم حضور داشته باشند، باید خود را برای مقداری سروصدا آماده کنید.
5. می توانید میزی برای کودکان آماده سازی کنید و با قرار دادن وسایل بازی و خوراکی های سرگرم کننده مشغولشان کنیدو در ابتدا برای هر یک از کودکان جای مشخصی در نظر بگیرید و اسم آنها را روی صندلی بنویسید. اگر می توانید برای کودکان غذایی متفاوت سفارش بدهید. برای بچه ها نشستن کنار بزرگترها و حرکت نکردن کاری سخت خواهد بود.
6.اگر امکانش را دارید و در باغ عروسی میگیرید می توانید فضایی جداگانه برای بچه ها در نظر بگیرید تا در آن فعالیت کنند .
7.با نوجوانان همانند بچه ها رفتار نکنید و آنها را بزرگسال در نظر بگیرید.
8.برای رقص سعی کنید آهنگی هم در نظر بگیرید که کوچکتر ها هم از آن لذت ببرند. می توانید رقصی را هم به بچه های کوچکتر اختصاص بدهید.
9.اگر می خواهید با بچه ها عکس بگیرید، حتما این کار را در ابتدای مراسم و زمانیکه لباس هایشان هنوز تمیز و مرتب است انجام دهید
10.دعوت کودکان به عروسی می تواند چالش برانگیز باشد و در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید مراسم تان با آرامش تر برگزار شود و یا اینکه شیطنت های بچه ها را در مراسم تان تجربه کنید

 

سمانه عطایی- تحریریه عروس برون

منبع: dessy.com

 

بیشتر بدانیم:

آلبوم ساقدوش های کودک

نکاتی که نباید در روز عروسی فراموش کنید

هزینه مراسم عروسی با کیست؟

ده نکته برای انتخاب بهترین محل برگزاری عروسی

 

+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید