سه شنبه, 28 اسفند 1397

حتما درباره ی اینکه برای عکاسی چه ژست هایی بگیرید کلی فکر کرده اید. ژست لباس، زمان ورود به مراسم، قدم زدن در کنار همسرتان و ... اما ساقدوش ها هم نباید در این میان فراموش بشوند. باید برای عکس های دسته جمعی ساقدوش ها و عکس هایی که خودتان با آنها می گیرید فکری بکنید. به غیر از این عکس ها ژست های خاص دیگری هم هستند که مراسمتان را به یادماندنی تر می کنند.
در اینجا به چند ژست خاص برای ساقدوش ها اشاره می کنیم.

ژست های خاطره انگیز عروسی

1.نمایی از پشت سر
گرفتن یک عکس از زاویه ی پشت سر ساقدوش ها که بازوی همدیگر را گرفته اند و شما در بین آنها قرار دارید. این عکس می تواند صمیمیت شما را با یکدیگر نشان دهد. بعلاوه اگر پشت لباس ساقدوش هایتان طراحی خاصی داشته باشد با این مدل عکس می توانید آن را ثبت کنید.
2.عکس هایی قبل از مراسم و زمان آماده شدن
داشتن عکس از صحنه هایی که در آن ساقدوش ها به عروس و داماد کمک می کنند تا آماده بشوند یا خودشان در حال آماده شدن هستند. نماهای نزدیک از جزییاتی مثل مو، صورت و لباس ها.
3.ژست های بامزه و خنده دار
در میان استرس و خستگی روز عروسی، داشتن چند عکس با ژست های خنده دار می تواند حال و هوای همه را عوض کند. چطور ژست گرفتن مهم نیست. مهم این است که بتوانید کمی تفریح کنید.
4. جزییات کفش های ساقدوش
یک عکس گروهی از کفش های ساقدوش ها فوق العاده خواهد بود.

ساقدوش, ساقدوش عروس, ساقدوش عروس ایرانی ,ساقدوش ایرانی, ساقدوش بچه


5.ایستادن عروس و ساقدوش در کنار هم
این نوع ژست جدید نیست اما می توانید از عکاستان بخواهید با دقت به جزییاتی خاص و یا گرفتن یک شات از نمای بالای سر درحالیکه همه به دوربین نگاه می کنید، عکسی متفاوت بگیرد.
6.عکاسی گزارشی و ناگهانی
زمانی که ساقدوش ها مشغول آماده شدن برای عکس های اصلی هستند، عکاس می تواند با گرفتن چند عکس، خنده ها و احساسات واقعی ساقدوش ها را به تصویر بکشد. این عکس ها بیشتر از عکس های رسمی صمیمی بنظر خواهند رسید.
7.آرایش موها و حلقه های گل
ساقدوش ها در روز عروسی سعی می کنند به بهترین شکل بنظر برسند. پس مطمئن شوید که حتما از آرایش موها و جزییاتی مثل حلقه های گلشان عکس گرفته شود.
8.محل نشستن ساقدوش ها
از عکاس بخواهید عکسی از نمای نزدیک از جایگاه ساقدوش ها و زمانی که همه ی آنها نشسته اند بگیرد.
9. عروس و ساقدوش¬ها
شما و ساقدوش هایتان زمان زیادی را در کنار هم سپری کرده اید و خاطرات زیادی با هم دارید. پس حتما یک عکس در کنار ساقدوش هایتان داشته باشید. عکسی که در آن تنها شما و دخترها حضور داشته باشید.

 

سمانه عطایی- تحریره عروس برون

منبع: dessy.com

 

بیشتر بدانیم:

تهیه ی کدام وسیله های ساقدوش‌ها به عهده‌ی عروس است؟

آلبوم ژست عکاسی با ساقدوش

راه و رسم انتخاب ساقدوش عروس چیست؟

آلبوم گل ساقدوش

 

+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید