چهارشنبه, 01 خرداد 1398

 زمانی که وارد دوران نامزدی می شوید با واقعیت هایی مربوط به برنامه های آینده مواجه خواهید شد.


آمادگی برای دوران نامزدی

برنامه ریزی برای عروسی یکی از چالش هایی خواهد بود که بعد از نامزدی دیر یا زود درگیر آن خواهید شد و باید در این مورد با همسر خود به تفاهم برسید.


حقایقی درباره ی عروسی

همه ی ما روزی را در ذهن تصور کردیم که شخص موردعلاقه مان با دادن انگشتری به ما ابراز علاقه کرده. اکنون که این اتفاق افتاده و مدتی از آن گذشته وقت آن است که برنامه ریزی برای عروسی را آغاز کنیم. آن زمان تازه متوجه می شویم چیزهای مهمی بوده که تاکنون به آنها فکر نکرده ایم. برای جلوگیری از سردرگمی این موارد را حتما بررسی کنید.


برنامه ریزی عروسی هیجان انگیز نیست!

هرکس به شما گفت برنامه ریزی برای عروسی کار پرهیجانی است حتما شوخی می کند. البته در این میان بخش های جالب زیادی وجود دارد اما کارهای تکراری قطعا شما را خسته خواهند کرد. پیدا کردن روز مناسب برای عروسی، بررسی میزان بودجه، تهیه ی لیست مهمانان، تست کیک و غذاهای گوناگون و جستجو برای خدمات دهندگان مختلف قطعا کاری دشوار است. خودتان را برای مواجهه با کارهایی نه چندان لذت بخش آماده کنید. در این میان می توانید با کمک مشاورین عروس برون این راه پر استرس را زیباتر کنید و با توجه به بودجه خود خدمات مورد نیازتان را با تخفیف بگیرید.

نامزدی, برنامه ریزی عروسی, چک لیست برنامه ریزی عروسی ,کارهای روز عروسی, کارهای خاص در روز عروسی

ارتباط مستقیم با مشاوره عروس برون


رویاهای عروسیتان ممکن است به واقعیت تبدیل نشوند
تصور ما از روز عروسی یک مراسم باشکوه با غذاهای ممتنوع و گل آرایی بی نظیر است.. زمانی که برای بودجه ی عروسی برنامه ریزی می کنید، ممکن است متوجه شوید که بسیاری از چیزهایی که دوست دارید، قابل اجرا نیستند و اکنون زمان آن است که تصمیمی بگیرید چه چیزهایی بیشتر برایتان الویت دارند. لازم نیست از همه چیز صرف نظر کنید. بودجه بندی را طوری قرار دهید که مبلغ بیشتری برای چیزهایی که دوست دارید صرف کنید.


پینترست دوست خوبی برایتان خواهد بود
برنامه ی پینترست می تواند مانند یک برنامه ریز عروسی به شما کمک کند . در پینترست شما می توانید تصاویر مختلف را کنار هم جمع کنید و چیزی شبیه به یک آلبوم بسازیدشما می‌ توانید پین‌بوردهای جداگانه‌ای را برای مرتب کردن پین‌هایتان ایجاد کنید. گردش در پینترست همانند حرکت در میان فهرستی از تمام مواردی است که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید. سنجاق کردن کاری ساده است. یک بوکمارکت وجود دارد که می‌توانید با انتخاب آن هر تصویری را در سایتی که در آن هستید، بگیرید. تصویر را انتخاب کنید، رده‌ای را که می‌خواهید تصویر در آن قرار بگیرد، انتخاب کنید و آن را پین می‌کنید. دوستانتان می توانند پین بورد شما را ببینند و درباره ی آن با یکدیگر صحبت کنید. اگر صفحه ی شما عمومی باشد باید خود را آماده کنید تا نظرات مختلف و گاه ناخوشایندی را بشنوید.

نامزدی, برنامه ریزی عروسی, چک لیست برنامه ریزی عروسی ,کارهای روز عروسی, کارهای خاص در روز عروسی


فرار کردن از مشکلات یک رویاست
به محض اینکه برنامه ریزی را آغاز می کنید و با مشکلات مواجه می شوید، حس می کنید که فرار کردن با همسر آیندتان می تواند بهترین کار باشد. بخصوص زمانی که می بینید تمام اطرافیان قصد دارند در مورد تمام مراسم شما نظر بدهند و دخالت کنند. در این زمان به این نتیجه می رسید عروس و دامادهایی که برای عروسی به جزیره ای دور افتاده یا بالای کوه می روند، بهترین تصمیم را می گیرند. اما شما چاره ای ندارید که با صبر و حوصله با دیگران مدارا کنید.


روز عروسی فقط و فقط متعلق به شماست

هر قدر هم سعی کنید شرایط را در روز عروسی برای دیگران راحت تر کنید باید بخاطر داشته باشید که این روز متعلق به شما و همسرتان است. درست است که ما دوست داریم همه ی اقوام و دوستانمان از جاهای مختلف به جشن ما بیایند اما اگر بخواهید همه چیز را مطابق درخواست و آسایش دیگران پیش ببرید قطعا گرفتار مشکلات زیادی می شوید. پس هنگام انتخاب محل برگزاری جشن، بیش از همه به راحتی خودتان فکر کنید.
زمانی که توانستید برای این چیزها تصمیم بگیرید، نوبت فکر کردن به کارهای هیجان انگیزتر مانند طراحی کارت عروسی و انتخاب غذا می رسد.

 

سمانه عطایی- تحریریه عروس برون

منبع: shefinds.com

 

بیشتر بدانیم:

 گام های برنامه ریزی عروسی

10 راه برای برنامه ریزی مراسم عقد

5 فاجعه ای که ممکن است در عروسی شما اتفاق بیافتد

برنامه ریزی برای جشن نامزدی

 

ارتباط مستقیم با مشاوره عروس برون