پنج شنبه, 30 خرداد 1398

حتما تا روز عروسی کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و دوست ندارید در این میان با تحت فشار قراردادن خود، وزنتان را کم کنید.

چند راه حل ساده برای لاغری قبل از عروسی

خیلی از عروس‌ها تمایل دارند تا قبل روز عروسی چند کیلو لاغرتر شوند تا ظاهر بهتری پیدا کنند. با رعایت این چند نکته‌ی ساده می‌توانید بدون اینکه تحت فشار قرار بگیرید به ظاهر بهتری دست یابید.

لاغری قبل از روز عروسی, لاغری, کلاس لاغری, رژیم, رژیم لاغری ,عروس لاغر, نوشیدن آب

آب بخورید
زمانی‌که به سلامتی می‌اندیشید، هیچ نوشیدنی‌ای سالم‌تر از آب پیدا نمی‌کنید. مصرف آب بجای نوشیدنی‌های گازدار که دارای کالری هستند، با بالابردن سوخت‌وساز بدنتان می‌تواند در کاهش وزن به شما کمک کند. برای ایجاد تنوع، می‌توانید میوه‌های مختلف را با آب ترکیب کنید تا از آنتی‌اکسیدان موجود در میوه‌ها هم بهر‌مند شوید.

چگونه تا قبل از عروسی لاغر شویم, لاغری, صبحانه خوردن, صبحانه, میز صبحانه, رژیم لاغری


از صبحانه غافل نشوید

دلایل زیادی وجود دارد که محققان صبحانه را مهم‌ترین وعده‌ی غذایی می‌نامند. خوردن صبحانه علاوه بر ایجاد تعادل در وعده‌های غذایی، باعث تامین انرژی برای آغاز فعالیت‌های فیزیکی در طول روز می‌شود.


از ورزش روزانه غافل نشوید
حتما می‌دانید که اگر قرار است وزنتان را کاهش دهید، نیازمند کمی تحرک هستید. بهترین راه، انتخاب حرکاتی است که برایتان خسته‌کننده نباشد. می‌توانید پیاده‌روی، کلاس رقص و نرمش را امتحان کنید یا به همراه دوستانتان به کوه بروید. اگر فعالیتی را انتخاب کنید که به آن علاقمند هستید، ازانجام آن لذت می‌برید و خسته نمی‌شوید.
شاید بنظر عجیب بیاید اما انجام بعضی تمرینات با وزنه، می‌تواند شما را قدرتمندتر کند و همینطور باعث سلامت قلبی‌تان بشود. درحقیقت، مطالعات نشان داده تقویت ماهیچه‌ها باعث افزایش میزان چربی‌سوزی در درازمدت شود.

چگونه تا قبل از روز عروسی لاغر شویم؟ ,لاغری ,خواب ,خوابیدن ,خواب شب عروسی

خوب بخوابید
با وجود مشغله های فکری زیاد، حتما خوابیدن در روزهای قبل عروسی برایتان دشوار خواهد بود، اما برای اینکه بدن و ذهن خود را سرحال نگه دارید، لازم است خوابی کافی داشته باشید. محققان دانشگاه کلمبیا میگویند افرادی که کمتر از 7 ساعت می خوابند، وزن بیشتری دارند، زودتر دچار اضافه وزن می شوند و سخت تر وزن خود را از دست می دهند.

 

سمانه عطایی- تحریریه عروس برون

برگرفته ازshefinds.com

 

بیشتر بدانیم:
کارهایی که لازم است شب قبل عروسی انجام دهید

10 نکته مهم قبل از خرید لباس عروس

انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما

راهنمای اجاره لباس عروس

 

+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید