سه شنبه, 28 اسفند 1397

شب عروسی برای هرکس زمانیست که تنها یک بار رخ می‌دهد پس باید آمادگی زیادی برای آن شب داشته باشد. با انجام چند کار ساده می‌توانید از بروز استرس در شب قبل عروسی جلوگیری کنید.

کارهای مهم قبل از شب عروسی

با رعایت این موارد حتما آرامش بیشتری را قبل از عروسی تجربه خواهید کرد.

کارهایی که لازم است شب قبل از عروسی انجام دهید, شب عروسی ,ماسک شب عروسی ,ماسک عروس

از ماسک صورت استفاده کنید
در روز عروسی قرار است آرایش زیادی رو صورتتان قرار بگیرد، پس لازم است که پوست شما آمادگی زیادی داشته باشد. ماسک صورت علاوه بر پاکسازی، به شادابی پوستتان کمک خواهد کرد. اگر برای شب عروسی ساقدوش دارید، سلفی گرفتن با ماسک صورت هم می‌تواند تفریح جالبی باشد.


کرم دور چشم را فراموش نکنید
در کنار اینکه قرار است بخوبی استراحت کنید و آب زیاد بنوشید، با استفاده از مقداری کرم دور چشم می‌توانید مطمئن باشید که ظاهری بهتر و شاداب‌تر در عکس‌هایتان خواهید داشت.

شب عروسی, شب قبل از عروسی ,کارهای قبل از عروسی, نکات قبل از عروسی, نکات شب عروسی


به موقع بخوابید
حتما شب قبل از عروسی چیزهای هیجان‌انگیزی وجود دارد که برای دیگران تعریف کنید و البته خوب می‌دانیم که چقدر هیجان‌زده هستید. اما باید بدانید که خواب کافی برایتان اهمیت زیادی دارد و به شما کمک می‌کند دچار مشکلات ناشی از خستگی و بی‌خوابی مانند صورت و چشم‌های پف‌کرده نشوید.


از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنید
هیجان‌انگیزترین قسمت عروسی، زمانیست که عروس وارد سالن می‌شود و مهمانان او را می‌بینند. برای اینکه میهمانانتان بیشتر شگفت زده شوند، سعی کنید روز قبل چیزی از خود به نمایش نگذارید.


به همسرتان پیام ندهید

در برخی فرهنگ‌ها اینگونه مرسوم است که روز قبل عروسی، عروس و داماد نباید با یکدیگر دیدار داشته باشند. به شما هم پیشنهاد می‌کنیم شب قبل عروسی با همسرتان صجبت نکنید تا کم‌تر دچار هیجان شوید و در اولین دیدار روز عروسی بیشتر غافلگیر شوید.


برای همسرتان نامه بنویسید

قرار است ادامه‌ی زندگیتان را با این مرد سپری کنید و حتما فکرهای بسیاری در این باره ذهنتان را مشغول کرده. زمانیکه شب قبل عروسی به این موضوعات می‌اندیشید، برای داماد نامه‌ای بنویسید و احساسات خود را با او در میان بگذارید. اجازه دهید او بداند تا شما چه تصوراتی از آینده دارید. از کسی درخواست کنید تا قبل از مراسم نامه را بدست همسرتان برساند.

شب عروسی, شب قبل از عروسی, کارهای شب قبل از عروسی, نکات شب عروسی, روز عروسی


لیست نهایی کارهای عروسی را چک کنید

زمان آن رسیده که به برنامه‌ها نگاهی بیاندازید و کارها را بررسی کنید. ببینید چه چیزهایی در سالن نیاز دارید. هر کسی چه مسئولیت‌هایی دارد و برای بار آخر برنامه‌ی خود را با عکاس و آرایشگر و ....چک کنید.


چک کردن برنامه‌ی ماه عسل

اگر قرار است با هواپیما به ماه عسل بروید حتما برنامه‌ی پرواز را بررسی کنید. هرچه زودتر از تغییرات ناگهانی مطلع شوید فرصت بیشتری برای تغییر برنامه خواهید داشت.


شام سالم و سبک بخورید
غذایی که شب قبل عروسی می‌خورید تاثیر مستقیمی در ظاهر شما خواهد داشت. پس سعی کنید چیزی بخورید که به میزان کافی برایتان انرژی و ویتامین تامین کند و هضم آن راحت‌تر باشد تا برای فردا دچار مشکل نشوید.

شب عروسی ,شب قبل عروسی, برنامه شب عروسی ,کارهای قبل از عروسی, کارهای روز عروسی


لوازم ضروری خود را بسته‌بندی و آماده کنید
چیزهایی را که می‌دانید ممکن است به آنها احتیاج پیدا کنید در یک کیف قرار دهید. وسایلی مانند ادکلن، لوازم آرایشی، نخ و سوزن، دستمال، مسواک و خمیردندان را با خود به همراه داشته باشید.


با دوستانتان وقت بگذرانید
یک فیلم کمدی انتخاب کنید و به همراه دوستانتان از دیدن آن لذت ببرید. شب قبل عروسی فرصت مناسبی است که زمانی را به خود استراحت دهید و با دوستانتان وقت بگذرانید.

 

سمانه عطایی- تحریریه عروس برون

برگرفته از shefinds.com

 

بیشتر بدانیم:
چه زمانی باید در مورد مسائل مالی زندگی مشترک صحبت کنیم؟

بهترین برندهای عطر برای روز عروسی

نکاتی برای اینکه صبح روز عروسیتان بهترین احساس را داشته باشید

5 فاجعه ای که ممکن است در عروسی شما اتفاق بیافتد

 

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید