سه شنبه, 28 اسفند 1397

کفش عروسی شما برای روز عروسی باید بسیار زیبا و خیره کننده باشد. اما باید کارآمد هم باشد، منظورم از کارآمد بودن راحت بودن کفش است. چه مدت می توانید با کفشتان راه بروید، بایستید و یا برقصید؟
در زیر نکات مهم برای خرید کفش عروسی را با هم بررسی می کنیم.

انتخاب کفش عروس, کفش عروس, کفش عروسی, مدل کفش عروس, کفش عروس پاشنه بلند

 انتخاب کفش عروسی

حواستان به ارتفاع پاشنه باشد؟
هیچ چیز بدتر از پاهای خسته از کفش پاشنه بلند نیست. برای اکثر خانم ها، کفش با پاشنه 7 سانتی متر و یا کمتر بهترین و راحت ترین انتخاب برای روز عروسیشان است اما اگر شما به طور معمول کفش 10 سانتی متری می پوشید، حالا وقت آن است که از این قابلیت خود استفاده کنید.

 

تست چرخش
همه عاشق این هستند که در عروسی برقصند اما هیچ چیز بدتر از این نیست که نگران این باشید که کفشتان در حین چرخش رقص از پایتان در بیاید و پرت بشود! بهترین راه برای جلوگیری از این داستان این است که کفش پاشنه بلند با یک یا دو بند روی پا، انتخاب کنید. بند روی موچ پا برای کفش هایی که پاشنه خیلی بلند دارند باعث راحت تر شدن این کفش ها نیز می شود.

 کفش عروس, کفش عروسی, کفش عروس پاشنه بلند, کفش عروس شیک ,مدل کفش عروس

خطر تزئینات روی کفش عروس

هر کریستال یا تزیینات برجسته و یا منجوق دوزی ای که برای زیبا شدن کفش شما به کار برده شده، باعث بالا رفتن خطر اینکه به لباس شما گیر کند، می شود. مخصوصاً زمانی که لباس عروس شما بلند باشد و پایین تر از مچ پای شما قرار بگیرد. آسان ترین راه حل برای این مشکل این است که از مغازه دار یک تکه پارچه بگیرید و امتحان کنید و یا اینکه نمونه پارچه لباس عروستان را همراه خود ببرید. پارچه را بر سرتاسر کفش بکشید و ببینید که آیا به کفش گیر می کند یا نه.

این کار می تواند نشانه ای باشد برای شما که این کفش پتانسیل این مشکل را دارد یا نه. به طور کلی، اگر بودجه شما با خریدن یک جفت کفش عروسی دیگر که بدون تزیینات است، جور در می آید؛ برای جلوگیری از هر گونه آسیب به لباس عروستان در موقع رقصیدن بهتر است از کفش ساده تان در هنگام رقص استفاده کنید.

 

با دقت انتخاب کنیدا
برخی کفش ها با اینکه یک سایز هستند ولی نوع قالب آنها به شکلی است که یکی با دیگری متفاوت خواهد بود. علاوه بر این پای هر کس نیز حالت و سایز خاص خودش را دارد، پس شما باید کفش ها را در دو سایز مختلف امتحان کنید تا ببینید که کدام یک راحت تر و مناسب تر است. اگر قرار است شما در یک کشور گرمسیر و یا در فصل گرم سال ازدواج کنید، احتمالش زیاد است که به خاطر گرما پای شما مقداری تورم داشته باشد. یک راه خوب برای اجتناب از این مشکل این است که برای خرید کفش در یک بعد از ظهر به فروشگاه بروید چون شما چند ساعتی است که روی پا بوده اید، بنابراین در روز عروسیتان نسبت به سایز کفش و راحتی و اندازه آن احساس بهتری خواهید داشت.

 

اختصاصی سایت عروس برون

بیشتر بدانیم:

 آلبوم کفش پاشنه بلند عروس

10 نکته مهم قبل از خرید لباس عروس

آلبوم کفش عروس تخت

برای خرید کفش عروس این نکات را فراموش نکنید!

 

+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید