سه شنبه, 28 اسفند 1397

 برای روز عروسی یک بوی خوب تکمیل کننده اون روز زیبا خواهد بود و باعث می شود بوی عطر شما تا ساعت ها در مشام مهمانان بماند.

بهترین عطر برای عروس

هیچ چیز مانند عطر Christopher Pointdexter خاطره فراموش شده را زنده نمی کند.
این عطر شما را فقط به یاد روز عروسیتان می اندازد نه هیچ چیز دیگر، تنها عطری است که باعث می شود شما بویی رویایی بدهید. بنابراین این شما و این عطرهای انتخابی عروس برون که ارزش خرید را دارند.

 christian-dior-hypnotic-poison

Hypnotic Poison by Christian Dior

این توپ قرمز فریبنده در میان خانم ها بسیار مورد علاقه است. در ابتدا با رایحه شیرین بیان و بادام، بعد از مدتی گل یاس و شکوفه پرتقال و در آخر با رایحه وانیل و لوبیا تونکا تثبیت می شود. این یک عطر خاص و منحصر به فرد است که احساسات را در سراسر جهان و صحبت کردن درباره عشق که شامل شور و شوق شبانه نیز می شود، را خلق کرده است.

 Clinique-Happy-EDP

Happy by Clinique

بوی خوش عشق، زندگی، خنده، برای خانم های به روز و اهل مد.
این عطر خوب با بوی خوش گل به نام هپی از برند کلینیک، در ابتدا با رایحه نارنگی، گریپ فروت، سیب، ترنج، پرتقال و بعد از مدتی با رایحه گل برف، رز، ارکیده و در آخر با رایحه میموس، سوسن، مگنولیا، عنبر و مشک تثبیت می شود. این عطر تجربه ای را فراهم می کند که عاشقانه و فراموش نشدنی است و حتماً کمکتان می کند برای لحظه ای که "بله" را می خواهید بگویید، اعتماد به نفس خاصی پیدا کنید.

 chanel-n-5-perfume

Chanel No. 5

خانم ها عطر شانل No.5 را به عنوان یک میراث قبول دارند. این عطر در ابتدا  با رایحه لیمو ترش، ترنج، بهار نارنج و بعد از مدتی با رایحه رز، زنبق، گل برف و یاس و در آخر با رایحه وانیل، چوب صندل سفید و خزه درخت بلوط تثبیت می شود. این عطر باعث می شود احساسات هیجان انگیزی در تمامی جنبه های زندگی شما به وجود آید.

 Dolce-and-Gabbana-Light-Blue

Dolce and Gabbana Light Blue

خنک و درخشان؛ این عطر ارگان های حس بویایی شما را جوان سازی می کند. این رایحه میوه، شما را به خنکی عطر معرفی می کند و بعد رایحه گل رز آشکار می شود، بوی بامبو و گل یاس و در آخر با رایحه میوه و بوی مشک تثبیت می شود. لایت بولو دولچه گابانا یک انتخاب عالی برای عروسی در فصل تابستان است.

 kylie-minogue-darling-perfume

Darling by Kylie Minogue

عطر دارلینگ اولین عطری است که توسط خواننده معروف، کایلی مینوگ تایید شده است. این عطر شما را به یک تور جادویی می برد. این عطر قوی، در عین حال به طور بی نظیری سبک است و رایحه ای لطیف و غنی دارد. این عطر تضمین شده که به صورت خیلی قوی روی پوست شما باقی بماند تا زمانی که شما وارد مراسمتان می شوید، همه را محسور خود کنید. هیچ زنی نمی تواند خانه را بدون عطر زدن ترک کند، همچنین شما نمی توانید حس افسون گری و هوس رانی خود را کنار بگذارید.

 

نیلوفر صادقی- تحریریه عروس برون

برگرفته از weddingz

 

بیشتر بدانیم:
نکاتی برای اینکه صبح روز عروسیتان بهترین احساس را داشته باشید

گام های برنامه ریزی عروسی

5 فاجعه ای که ممکن است در عروسی شما اتفاق بیافتد

انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما

 
+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید