یکشنبه, 05 اسفند 1397

برای انتخاب بهترن کیک عقد یا عروسی فقط نباید به تزئینات و ظاهر کیک توجه کرد.سفارش کیک عروسیتان را با پرسیدن این سوالات مهم، آسان تر کنید.

سوالات مهم در سفارش کیک عروسی

1 - چه سایز کیکی برای تعداد مهمان های شما لازم است؟
سایز کیک 100% بستگی به تعداد مهمان هایی که شما به عروسیتان دعوت کرده اید، دارد. مثلاً اگر شما تعداد 100 نفر مهمان داشته باشید، یک کیک کوچک با این تعداد جور در نمی آید. سایز هر طبقه از کیک شما همان قدر مهم است که تعداد طبقات اهمیت دارد، بنابراین اگر شما کیک با ارتفاع زیاد دوست دارید باید از قنادتان بپرسید که آیا می تواند کیک های کوچک تری درست کند اما ارتفاع مورد نظرتان را حفظ کند یا خیر. فراموش نکنید لایه اول کیک چند طبقه با ارتفاع زیاد، مصنوعی می باشد، که از پلی استر ساخته شده و با مخلوطی از شکر و کره و رنگ و ... پوشیده شده است. اما این کیک های مصنوعی همیشه هم ارزان نیستند. آنها همچنان مانند یک کیک واقعی زمان بر هستند و احتیاج به مهارت داشتن و تزیینات در حد یک کیک واقعی را دارند!

 کیک عروسی, سفارش کیک عروسی, کیک عروسی خامه ای, کیک عروسی فوندانت, مدل کیک عروسی

2 - چقدر زودتر باید سفارش بدهید؟
اول شما باید ار تاریخ روز عروسیتان مطمئن شوید، بعد از آن زمان زیادی دارید تا تعدادی نمونه کیک را تست کنید؛ پس بهترین زمان برای سفارش کیک زمانی است که از کیفیت و کار قناد مطمئن شده اید و مهم تر از همه تعداد نهایی مهمانانتان مشخص شده باشد.

 

3 - آیا تمام تزیینات کیک خوراکی هستند؟

این بستگی دارد به اینکه شما می خواهید کیک عروسیتان چه شکلی باشد. امروزه مدل های بسیار زیادی از تزیینات وجود دارد، که شامل گل های خوراکی، اسپری طیف های مختلف رنگ، گل های شکری، میوه تازه، و شکوفه های واقعی و ... است. بهترین کار این است که به قنادتان چند مدل کیک مورد علاقه تان را نشان دهید و بر اساس آنها انتخاب کنید.

 کیک عروسی, سفارش کیک عروسی, کیک عروسی خامه ای, کیک عروسی فوندانت, مدل کیک عروسی

4 - آیا از مواد حساسیت زا در کیک استفاده شده است؟
موضوع مهمی که کمتر کسی به آن توجه میکنم بحث حساسیت زا بودن مواد بکار رفته در کیک و تزئینات آن میباشد.پس اگر دارای سابقه حساسیت هستید.یا در اقوام و خانواده فردی با سابقه حساسیت به مواد کیکی دارید.حتما با قناد در میان بگذارید تا از بروز هر مشکلی جلو گیری کنید.

 

5 - تا چه مدت بعد از روز عروسی هم می توان کیک را نگه داشت؟

معمولا بخش بزرگی از کیک جشن عقد یا عروسی شما اضافه می آید.باید مدت زمان ماندگاری آن را مد نظر داشته باشید تا باعث از دست رفتن آن نشوید.کیک های میوه ای بهترین نوع کیک برای نگه داشتن هستند چون که اگر خوب نگهداری شوند تقریباً به مدت یک سال می مانند، و اگر شما احتیاج دارید که کیکتان برای مدت زمان بیشتری نگه دارید می توانید آن را فیریز کنید.میتوانید شرایط نگهداری و محدوده زمانی ماندگاری کیک را از قناد بپرسید.

 

نیلوفر صادقی- تحریریه عروس برون

برگرفته از weddingideasmag.com

 

بیشتر بدانیم:

آلبوم کیک عروسی با گل رز قرمز

نکات مهم در خرید کت شلوار دامادی

آلبوم کیک عروسی آبرنگی

نکاتی برای اینکه صبح روز عروسیتان بهترین احساس را داشته باشید

 

+کلیک نمایید و عضو تلگرام عروس برون شوید