پنج شنبه, 30 خرداد 1398

قبل از اینکه برای خرید هیجان انگیز لباس عروس عجله کنید. نکات این مطلب را بخوانید تا در راه درست پیش بروید.

راجع به استایل های مختلف لباس عروس تحقیق کنید

اگر خیلی قبل تر از زمانی که عقد کنید, یک لباس زیبا چشم شما را گرفته و شما را مجذوب خودش کرده؛ قبل از خرید اون لباس به هر نحوی! بهتره یک سری موارد ابتدایی را بدانید!

بودجه لباس عروس خود را مشخص کنید

بودجه هیچوقت جزو قسمت های خوب ماجرا محسوب نمیشه! ولی بهتره قبل از اینکه وارد مزون لباس عروس شوید, بودجه مورد نظر خود را بدست آورید.
چه کسی قرار است این هزینه را بپردازد؟
آیا اکسسوری های لباس شما در این بودجه جایی دارد یا نه؟
در بدترین شرایط اگر شما لباس رویایی خود را پیدا کنید آیا حاضرید هزینه بیشتری برای آن بپردازید؟
هزینه های پنهان اضافی برای تغییرات مربوط به لباس را هم در نظر داشته باشید.

خرید لباس عروس ,نکات مهم خرید لباس عروس, لباس عروس, مزون لباس عروس, مشاوره خرید لباس عروس


هرچه سریع تر برای خرید دست به کار شوید!
پس از اینکه شما سایت ها و شبکه های مجازی را نگاه کردین و ایده های خودتان را جمع آوری کرده اید، حالا وقت آن است که این ایده به حقیقت بپیوندد. به نظرها و بررسی ها نگاهی   بی اندازید، پیشنهادهای فامیل یا دوستانتان که ازدواج کرده اند را بپرسید و آدرس مزون های عروسی را به کمک مشاور عروس برون با توجه به بودجه خود پیدا کنید. هیچ نیازی به عجله کردن برای خرید به این مهمی نیست بنابراین به خودتان زمان زیادی بدهید (برای شروع مثلا حداقل از 6 تا 8 ماه قبل از روز عروسی خود اقدام کنید.)

از قبل برای رفتن به مزون وقت بگیرید

برخلاف خیاطی ها، برای بیشتر مزون های لباس عروس نیاز هست که وقت قبلی بگیرید تا برای شما به صورت تخصصی لباسی را معرفی کنند که با استایل شما و برای مدل اندام شما مناسب باشد. مزون های لباس عروس ممکن است در روزهای آخر هفته تعطیل باشند، پس اگر برایتان مقدور است در طول هفته برای خرید برنامه ریزی کنید.


همراهان خود را آگاهانه انتخاب کنید
تلاش برای موافقت تعداد زیادی از افراد سر یک انتخاب در هر چیزی غیر ممکن است. پس زمانی که تصمیم گرفتید برای مهمترین روز زندگیتان لباس تهیه کنید؛ بهتر است که همراهان خود را تا جای امکان تعداد کمتری انتخاب کنید تا این پروسه با استرس کمتری انجام شود. می توانید قبل از رفتن به مزون, برنامه صبحانه هم با هم داشته باشید.


با ذهن باز به خرید بروید
ایده خوبی است که از لباس مورد علاقتون یک سری عکس برای ایده گرفتن همراه خودتون داشته باشید. این عکس ها را به همراهان و مشاوران خودتان بدهید تا با سلیقه شما بیشتر آشنا شوند. گاهی اوقات بهترین لباس ممکن است لباسی باشد که شما اصلا انتظارش را نداشته اید. پس تا لباس را نپوشیده اید زود قضاوتش نکنید.

اکسسوری مناسب را با خودتان ببرید

شما لازم نیست بدانید دقیقا چه اکسسوری باید همراه داشته باشید. اما اگر می خواهید که کفش پاشنه بلند در روز عروسیتان بپوشید، حتما همراه خودتون کفش پاشنه بلندتان را ببرید تا بدانید که قد لباستان چقدر باید باشد. و مهمتر از آن این است که لباس زیر مناسبتان رانیز همراه خود ببرید.

نکات مهم خرید لباس عروس, خرید لباس عروس, اجاره لباس عروس, مشاوره خرید لباس عروس, لباس عروس


هرچقدر که لازم است لباس پرو کنید
خرید لباس عروس ممکن است خیلی زمان بر باشد، باید کمی صبور باشید. اما باز هم می گوییم برای خرید لباس عروس عجله نکنید، هر تعداد لباسی که به نظرتون زیبا هست را امتحان کنید. قبل از تصمیم نهایی به خودتان زمانی برای فکر کردن بدهید تا مناسب ترین لباس را انتخاب کنید.


اگر شما توان خرید یک لباس عروس خاص را ندارید، آن را روی رگال رها کنید!
متاسفانه، اون لباس خوشگلی که چشم شما را از پشت ویترین گرفته گاهی از بودجه شما فراتر است. برای اینکه امیدتان را از دست ندهید، تمام لباس هایی را که از محدوده بودجه شما خارج است را روی رگال رها کنید. دلسرد نشوید از اینکه بودجه شما کمتر است.شما می توانید لباس عروس هایی که حراج خورده اند و برای نمونه هستند و قیمت پایین تری دارند را نیز در مزون ها پیدا کنید و یا آنها را اجاره کنید. می توانید بودجه خود را به مشاور عروس برون بگویید تا بهترین مزون ها را به شما معرفی کنیم.


نسبت به استایل خود وفادار باشید
اگر شما یک سری گرایش و تمایل به استایل خاصی داشته باشید می تواند در انتخاب لباس عروس خیلی کمک کننده باشد. اما تمام حق انتخاب خودتان را بر اساس مد روز یا حرف های دیگران قرار ندهید. در آخر، لباس شما باید نشان دهنده شخصیت شما باشد و باعث شود که شما احساس راحتی و اعتماد به نفس کنید.

 

نیلوفر صادقی- تحریریه عروس برون

برگرفته از mywedding.com

 بیشتر بدانیم:
نکات مهم برای عروس های ریز نقش

انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما

آلبوم لباس عروس گیپور پفی

برنامه ریزی عروسی با عروس بَرون

 

از اینجا عضو تلگرام عروس برون شوید