چهارشنبه, 01 خرداد 1398

اولين فاكتور در انتخاب لباس عروس اندام عروس است، برای مثال عروس خانم هايی با اندام لاغر و ريزنقش، بهتر است از لباس شلوغ و پركار استفاده كنند تا لاغری آنها به نحوی پوشانده شود. در زیر نکات مهمی را مرور می کنیم تا بهترین انتخاب را برای شب عروسیتان داشته باشید.

عروس هايي كه بالاتنه کوچکی دارند

اين عيب مي تواند براي شما مفيد باشد و به شما اجازه مي دهد تا از طرح های کارشده با سنگ ، مليله و منجق استفاده کنيد؛ مانند تزئيناتي روی سينه ، دور گردن و يقه. همچنين پيراهن بلندي که بالاتنه کوتاهي دارد و خط سينه آن بالا است و درزي در زير خط سينه دارد، برای شما بسيار خوب و مناسب است.

يقه های باز رمز بلند نشان دادن گردن کوتاه است. يقه هايي که دور گردن پيچيده و بسته مي شوند، تنها باعث مي شود تا گردن کوتاهتر به نظر برسد. مدلهاي دکلته، يقه هفت يا بنددار باريک بسيار مناسب اندام شما خواهد بود.فراموش نکنید؛ مدل موی جمع نيز گردنتان را بلندتر نشان مي دهد.

لباس عروس برای لاغرها, لباس عروس مناسب افراد لاغر ,لباس عروس برای افراد قد کوتاه, نکات مهم برای لباس عروس

لباس عروس مناسب اندام ريز نقش

بهتر است طرح های کار شده روی لباس عروستان کوچک و ظریف باشند و در ناحيه کمر لباس کشيده تر شود تا قدتان را بلند تر نشان دهد.
اگر ريز اندام هستید در جستجوي لباسی با دامن شيپوری شکل باشيد؛ مدلي انتخاب کنيد که خط کمر طبيعي شما را مشخص کند تا نيمه پايينی لباس و البته اندام شما را بلندتر نشان دهد. جنس پارچه به نظر خودتان بستگي دارد. مي توانيد از پارچه هاي براق و درخشان استفاده کنيد. اما سنگ کاری يا طرح های لباس نبايد درشت و محدود به ناحیه سینه باشد تا کمي بالاتنه جلوه بیشتری داشته باشد.
حواستان به لباسهايی که کمر افتاده ای دارند باشد چون باعث مي شود پاهايتان کوتاهتر از حد معمول به نظر بيايد ولی دامنهای پف دار را با خیال راحت انتخاب کنید؛زیرا به راحتي حجم بدن را در خود پنهان مي کند.
تاج مناسب افراد ریزنقش
استفاده از تاج عروس، اندام شما را کشيده تر نشان مي دهد، پس پيشنهاد مي کنيم، از کفش پاشنه بلند به همراه تاجي ساده، برای بلندتر نشان دادن اندام خود استفاده کنيد.
در مورد مدل مو هم مي توانيد از شينيون استفاده کنيد تا اندام شما را کشيده تر نشان دهد. حتي الامکان از دستکش استفاه نکنيد، زيرا شما را کوچک تر نشان مي دهد.

 

اختصاصی سایت عروس بَرون

بیشتر بدانیم:
انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما

کدام یقه مناسب لباس عروس من است؟

آلبوم لباس عروس دنباله دار

آموزش شینیون عروس

 

برای عضویت در کانال تلگرام عروس برون کلیک کنید