شنبه, 29 دی 1397

کفش عروسی هم مانند سایر کارهای عروسی باید با دقت انتخاب بشه تا خاطر عزیزتون مکدر نشه. پس تا لباس عروسو تحویل گرفتید؛ سریعا به فکر تهیه کفش برای روز رویاییتون باشید.

خرید کفش عروس

شاید خرید کفش از آخرین خریدهای عروس خانوم باشه و خیلی با دقت اونو انتخاب نکنه؛ ولی باید بدونید که کل روز عروسی قراره با این کفش سپری بشه پس رعایت کردن این نکاتی که بهتون میگیم به اندازه ی سایر کارها و خریدهای عروسی مهم و ضروری هست!

کفش عروس, کفش عروس پاشنه بلند ,مدل کفش عروس


کفش عروس پاشنه بلند یا کوتاه!؟

این قضیه کاملا به تفاوت قد شما با آقای داماد بستگی داره. ولی اگر قد متوسط یا کوتاهی هم دارید پیشنهاد ما به شما خرید کفشی با لژ یا پاشنه پهن هست. یاددتون نره این کفش از حداقل ۱۰ صبح تا پاسی از شب قراره تو پای شما باشه! پس بهتره به جز زیبایی کفش به راحتی اون هم توجه کنید تا آخر شب با پاهای ورم کرده و تاول زده راهی خونه ی جدیدتون نشید!

دوتا باشه بهتره!
پیشنهاد دوم عروس برون به شما خرید دوجفت کفش هست. یکی همون کفش رویایی با پاشنه های بلند و پر زرق و برق برای عکسهاتون و دیگری کفشی با پاشنه ی متوسط و راحت برای تو سالن و رقص و...


قبل از عروسی حتما کفش عروس خود را امتحان کنید

بله درست شنیدین! حتما و حتما چند روز قبل از عروسی کفشهاتون رو پا کنید و چندین ساعت باهاش راه برید و رقصتون رو تمرین کنید. تا هم شما به کفش عادت کنید و هم اون به شما! یا به قول معروف کمی کفشتون جا باز کنه و برای اون شب راحت باشین.


کفشی برای تمام فصول
اصولا وقتی صحبت از عروسی میشه قیمت همه چیز دوبل میشه ؛ حتی کفش وقتی در کنارش اسم عروس قرار بگیره! پس برای خرید کفش عروسیتون چون خیلی هم قراره هزینه کنید مدلی انتخاب کنید تا بعدها هم بتونید از اون استفاده کنید و یه بار مصرف براتون نباشه.


زمان مناسب
بهترین زمان برای خرید کفشتون دم غروب هست؛ چون تو این ساعت پاها متورم و بزرگ میشن و می تونین انتخاب بهتری داشته باشین. پس خرید کفش عروس در صبح ممنوع!

 

اختصاصی سایت عروس بَرون

بیشتر بدانیم:

 آلبوم کفش پاشنه بلند عروس

طراحی ناخن به شکل کفش!

کدام یقه مناسب لباس عروس من است؟

آلبوم مدل کفش عروس

 

برای عضویت در مجله تصویری عروس برون کلیک کنید