شنبه, 29 دی 1397

 امروز براي شما پيشنهاد هاي ويژه تري داريم كه ذهن شما رابه انتخاب گل مورد علاقه تان در قشنگ ترين شب زندگيتان نزديك تر می كند. انتخابی که می تواند شما را به عنوان عروسی خاص بین فامیل زبانزد کند.  این مشکل همیشه ذهن خانوم ها را درگیر می کند که مبادا دسته گل مهمترین شب زندگیشان پژمرده شود یا تا شب به همون تازگی صبح نباشند. یا حتی گل های سالن عروسی تا شب تازه بمانند تا مبادا به سلیقه عروس خانوم شکی وارد شود. همه ی این دغدغه ها ما را برآن داشت تا مطلبی را به شما عزیزان تقدیم کنیم تا با توجه به فصل قرارگیری مراستان بهترین گل را برای تزئین و دسته گل خود انتخاب نمایید.

در این سری مطالب به مناسب ترین گل ها برای دسته گل عروس، ماشین عروس و گل آرایی مراسم شما می پردازیم.

گل شماره ۲ برای عروسی شما

90ce81fa-842b-4337-9b51-33cd922819aa-rs 768

گل صد تومنی یا pinxter flower

اصطلاحا به آن لذتبخش ترين هم گفته مي شود. این گل برای اولین بار در سال ۱۶۹۹ از انگلیس به سیسیل اورده شد، و انگلیسی ها برای ابراز علاقه ی خود به شریک زندگیشان این گل زیبا و ظریف را هدیه می دادند. عطر و بوی آب نبات مانند آن و شکوفه های ژولیده این گل هنوز دل هاي زيادي را مي برد و مورد توجه افرادیست که با وجود مدرن شدن زندگی هنوز عاشق دوران کلاسیک و بوهای مخصوص آن دوران هستند. رنگ های غالب این گل نخودی ، سفید و بنفش هستند و عطر و بوی آن كه قوی و شیرین است مي تواند حال و هواي فضايي گرم و دلنشين را تدائي كند .

گل شماره ۳ برای عروسی شما

decorative-flower-picasso-artificial-real

گل شیپوری يا calla lily

شیپوری يا زنبق افريقايي همچنین در جوامع به عنوان لیلی ARUM شناخته می شود، این گل زیبا یا اصطلاحا شکوفه ترومپت شکل در آفریقا سرچشمه گرفته و نمادی از زیبایی و شکوه است، این گل از گزینه های مورد علاقه عکاسان در قرن بیستم به حساب می آمده است.
اين گل ها دو نوع هستند که معمولا انواع سر بلند ساقه صاف مناسب برای ترتیبات و دسته گل عروس و همچنین ماشین عروس مورد استفاده قرار می گیرد. فصل مناسب استفاده از این گل های زیبا پاییز یا زمستان می باشد، در واقع گلیست برای فصل های سرد سال.

این مطلب ادامه دارد...

تالیف و ترجمه از سایت

www.theknot.com

مهدا رزازی