چهارشنبه, 01 خرداد 1398

مشاور و برنامه ریز عروسی به شما کمک می کند تا در کمال آرامش بهترین انتخاب ها را بر اساس بودجه ی خود داشته باشید.از آنجایی که در ایران خیلی این قضیه مرسوم نیست، عروس بَرون سعی دارد در این مهم تمامی تلاش خود را بکند تا همه ی جوان ها عروسی رویایی خود را بدون استرس و با توجه به بودجه ی خود داشته باشند.

برنامه ریزی عروسی


یک روز با عروس بَرون

امروز جمعه ۲۱ آبان اولین قرار ما با زوج دوست داشتنی بود که تمایل داشتند برای عروسی خود مشاوره هایی بگیرند. خانم و آقای صادقی کمتر از ۲ ماه به عروسیشان باقیست، ولی هنوز برخی از کارهایشان را نکرده بودند و عروس خانم کمی استرس داشتند و با دیدن سایت عروس بَرون تصمیم گرفته بودند با یک مشاور این استرس ها را در میان گذارند تا کارهایشان بهتر به سرانجام برسد.

عروس و داماد


یک فنجان چای مهمان عروس بَرون

بعد از ظهر روز جمعه قراری در کافه نانا در برج نگار ترتیب دادیم و با گوش جان به حرف های عروس خانم و آقا داماد گوش کردیم. یکی از نگرانی های عروس خانم عدم انتخاب مدل موی مناسب برای مراسم خود بود و کمی نگرانی و ناراحتی از نامزدی را با خود به همراه داشت چون به گفته ی خودش خیلی آرایش و موهای روز نامزدیش را دوست نداشت.

مشاوره ازدواج


انتخاب مدل مو و آرایش مناسب چهره عروس

تصمیم گرفتیم که با توجه به فرم صورت و قد اقا داماد مدل هایی را نشانش دهیم و توصیه هایی تا بهترین مدل مو را انتخاب کند و حتما عکس مدل انتخابی را با خود در روز عروسی به همراه ببرد و به آرایشگر نشان دهد تا هم خیال خودش راحت باشد و هم آرایشگر پیش زمینه ای از علاقه عروس خانم در مدل مو دستش بیاید. با توجه به نوع صورت و فرم چشم ها مدل های متنوعی آرایش هم با هم دیدیم تا با خیال آسوده تری روز عروسی به آرایشگاه برود. البته به پیشنهاد ما، خانم صادقی تصمیم گرفتند عکس های انتخابی را یک روز قبل از عروسی به آرایشگاه عروس خود برده و با آرایشگر خود در میان گذارد.                 

مشاوره انتخاب لباس عروس


تاج عروس

خانم صادقی برای انتخاب تاج کمی دودل بود، طرفدار تاج های خاص با سنگ های زیبا بود. سوال ما این بود که تاج های آرایشگاه عروس خود را دیده ای؟ و پاسخ مثبت شنیدیم و گفتیم شرایط گرفتن تاج رو حتما جویا شو و اگر مدل های مناسبی دارد که به لباس عروس و فرم صورتت می آید، اصلا نیازی به خرید تاج نیست! چون عملا بعضی مدل های تاج عروس مانند لباس عروس به نوعی یک بار مصرف است و یک هزینه ی اضافی برای شب عروسی به حساب می آید. در آخر هم چند مدل و نمونه فروشگاه تاج عروس را نشان دادیم تا تصمیم گیری نهایی را خودش انجام دهد.

مشاوره عروسی


گروه موسیقی

خانم و آقای صادقی مثل همه ی عروس داماد ها به موسیقی خیلی اهمیت می دادند و دوست داشتند بهترین دی جی ولی با قیمت معقول و منطقی عروسیشان را برگزار کند. سوال ما این بود که فقط احتیاج به دی جی دارند و یا خواننده هم برای مراسمشان می خواهند؟ که بعد از کمی فکر تصمیم به انتخاب دی جی شد. گزینه هایی را پیشنهاد دادیم و نکاتی را گوشزد کردیم که حتما رعایت کنند مثلا حتما آهنگ هایی که دوست دارند پخش شود را روی فلش به دی جی از قبل بدهند. روی یک کاغذ آهنگ ها و زمان آنها را مشخص کنند؛ مثلا آهنگ رقص تانگوی عروس داماد، آهنگ ورود عروس داماد، آهنگ رقص چاقو، آهنگ رقص با ساقدوش ها و ... که به صورت کامل برایشان توضیح دادیم و خانم صادقی با ذوق همه ی این توصیه ها را با دقت می نوشت.

گیفت عروسی


گیفت میهمان های عروسی

بعد از صحبت متوجه شدیم که عروس خانم امروز ما خودشان گیفت مراسم نامزدی را آماده کرده بودند و خیلی خلاق و هنرمند هستند. به همین دلیل چند نمونه را برایش آوردیم تا با بررسی آنها، مدل مورد نظر خود را بسازد و حسابی عروس با سلیقه ای باشد و هدیه ی عروسی را با دست های خودش درست کند و در هزینه هایشان صرفه جویی کنند.

این مطلب ادامه دارد...

برنامه ریزی عروسی با عروس برون(۲)