مشاور و برنامه ربز عروسی به شما کمک می کند تا در کمال آرامش بهترین انتخاب ها را بر اساس بودجه ی خود داشته باشید. از آنجایی که در ایران خیلی این قضیه مرسوم نیست، عروس بَرون سعی دارد در این مهم تمامی تلاش خود را بکند تا همه ی جوان ها عروسی رویایی خود را بدون استرس و با توجه به بودجه ی خود داشته باشند.
در ادامه دیدار با زوج دوست داشتنی صادقی، چون آقای صادقی عجله داشتند تصمیم بر این شد تا جلسه ای دیگه در خدمت این زوج عزیز باشیم و بیشتر در مورد نگرانی های عروس خانم صحبت کنیم.برای دیدن گزارش دیدار اول ما اینجا را کلیک کنید. در این دیدار از انتخاب لباس عروس، ساقدوش، مراسم پاتختی و لباس و آرایشگاه داماد و ... صحبت کردیم.

برنامه ریزی عروسی با عروس بَرون

در جلسه قبل خانم صادقی گفتن که هنوز لباس عروس و داماد را سفارش ندادند و کمی نگران دیر شدن این موضوع هستند و البته با راهنمایی های مشاور عروس بَرون با خیال راحت به صندلی خود تکیه داده و چای مینوشیدند.

لباس عروس, لباس عروس 2016, برنامه ریزی عروسی ,بودجه بندی عروسی


انتخاب لباس عروس

برای انتخاب لباس عروس اول نوع اندام خانم صادقی را به ایشان گفتیم و از بایده ها و نبایدهای پوششی برایشان توضیح دادیم که حتی با انتخاب لباس با یقه یا دامن غلط ممکنه بعضی از ایرادهای اندامی نمایان شود و توی ذوق بخورد. به دلیل قد بلندی که عروس خانم ما داشتند، مدل های لباس عروس با فرم ماهی را نشان دادیم و چون برای نامزدی لباس راسته به تن کرده بود تصمیم داشت برای عروسی، لباس پرنسسی یا پفی به تن کند. جدیدترین مدل های لباس عروس 2016 را با هم دیدیم و چند نمونه را انتخاب کرد. به او گفتیم، برای اینکه لباس فیت تن عروس باشد بهتر است دوخته شود و اگر تصمیم به اجاره دارد بهتر است سریع تر اقدام کند چون لباس هایی که دقیقا اندازه خود آدم باشد سخت تر پیدا می شود. در اخر ادرس چند واردکننده لباس هم با توجه به نوع سلیقه خانم صادقی دادیم تا در فرصت مناسب به دیدار آنها برود.

لباس ساقدوش عروس ,ساقدوش عروس ,برنامه ریزی عروسی, بودجه بندی عروسی


ساقدوش داشته باشم یا نه!؟

سوالی که خانم صادقی هنوز در پی جواب آن بود و با ایده هایی که ما برایش آوردیم تصمیم گرفت بیشتر فکر کند. به هرحال ساقدوش ها وظایفی دارند که مهم ترین آنها کمک به عروس داماد در روز عروسی است. ساقدوش ها در روز عروسی تماما کنار شما هستند تا آرامش بیشتری داشته باشید و کارهایتان را انجام دهند. برای لباس ساقدوش هم تصمیم میگیریم با هم به فروشگاه Dress House در خیابان کارو تجارت ونک برویم تا با قیمت ها آشنا شوند و راحت تر تصمیم بگیرند.

لباس پاتختی, مدل لباس مجلسی ,برنامه ریزی عروسی, بودجه بندی عروسی


لباس پاتختی

مراسم پاتختی کم کم از بین رسومات عروسی ایرانی در حال حذف شدن است ولی هنوز برخی خانواده ها پایبند به رسم و رسومات کامل و زیبای عروسی هستند. زوج صادقی هم از این قاعده مستثنا نیستند. از رنگ های مناسب برای پاتختی صحبت کردیم و مدل های متنوعی با هم از نزدیک دیدیم. با وجود تنوع بسیار زیاد در فروشگاه چون نوع اندام و سلیقه عروسمان را از قبل میدانستیم، برایش مدل های مناسب را می آوردیم تا از بین آنها بهترین را برای مراسمش انتخاب کند.

لباس عروس ,برنامه ریزی عروسی ,بودجه بندی عروسی, سایت عروسی


آسوگی خیال با برنامه ریزی

بعد از پایان جلسه دوم خانم و آقای صادقی که لبخند رضایت بر لب داشتند و به گفته ی خودشان خیلی از استرس آنها کم شده بود ناراحت بودند که کاش زودتر برای برنامه ریزی اقدام می کردند تا کمتر استرس های عروسی را تحمل کنند؛ و بعد از آن تصمیم گرفتند جلسه ای دیگر برای چیدمان جهیزیه و البته بحث جذاب ماه عسل را در خدمتشان باشیم تا آسودگی خیال را برایشان به همراه آوریم.


با آرزوی خوشبختی برای خانم و آقای صادقی، زوج دست داشتنی عروس بَرون

بیشتر بدانید:
برنامه ریزی عروسی با عروس برون(۱)