چهارشنبه, 26 تیر 1398

عروس بَرون، فهرستی آنلاین از کلیه خدمات دهندگان و متخصصان عروسی در تهران است. اینجا محلی ست تا زوج های جوان در کمترین زمان به خدمات مورد نیاز عروسی خود دسترسی داشته باشند.

ایده پردازی

تیم محتوای عروس برون همه روزه با جستجو و بررسی سایت های خارجی معتبر در زمینه مد، دکوراسیون، زیبایی و عروس؛ ایده ها،عکس ها و مطالب کاربردی را جمع آوری کرده و در اختیار کابران عزیزش قرار می دهد تا با جدیدترین تغییرات دنیای جذاب عروسی بیشتر آشنا شوند.

بودجه بندی عروسی

با مرور پایگاه داده عروس برون، با هر بودجه ای که دارید مستقیما بهترین و نزدیک ترین آتلیه، تالار، مزون، کارت عروسی و...با توجه به بودجه خود  انتخاب کنید و پس از بررسی و مطالعه نظرات و پیشنهادات عروس دامادهای دیگر؛ بهترین خدمات را انتخاب کنید. بدون اینکه کل تهران را زیر پا بگذارید!


به ما اعتماد کنید

ما بهترین ها را به شما معرفی می کنیم ؛ در واقع ما مکان ها و خدماتی را که مناسب نباشند کنار می گذاریم و به شما توصیه نمی کنیم.
نظرات و پیشنهادات داخل سایت همگی واقعی بوده و توسط زوج های واقعی به ثبت رسیده. آنها را بررسی کنید و با چشم باز انتخاب کنید. در نهایت تصمیم گیری برای مهم ترین روز زندگیتان با شما ست؛ ولی در این راه جذاب و البته پر استرس ما همیشه مشاور دلسوز شما خواهیم ماند.

راه هایی که شما عزیزان می توانید با ما در ارتباط باشید:

شماره های تماس با عروس بَرون:


تلگرام: aroosbarunadmin@

دفتر مرکزی: زعفرانیه

همچنین برای سفارش بنر و اسلاید شو می توانید از طریق درج آگهی  و یا درباره ما اقدام بفرمایید.